Padem o ścianę

Wystartowały zapisy do Xbox Hall of Fame

Paweł Jastrzębski

Wielkimi krokami zbliża się start nowej generacji więc Microsoft powoli podsumowuje i żegna aktualną. Amerykańska firma przygotowała specjalną akcje dla graczy z różnych krajów, w tym z Polski, w ramach której można wygrać ciekawe nagrody – m.in. Xboxa Series X.

Żeby dołączyć do zabawy należy wejść na stronę akcji i zarejestrować się na stronie akcji i … tyle 😀 Microsoft sprawdzi jak sobie radziliśmy podczas trwania aktualnej generacji, a zwycięzcy z każdej z kategorii otrzymają bardzo interesujące nagrody.

 • Konsolę Xbox Series X
 • Unikalne kolekcjonerskie trofeum Xbox Hall of Fame
 • Limitowaną edycję bluzy z kapturem Xbox Hall of Fame
 • 12-miesięczny dostęp do Xbox Game Pass Ultimate.

Dodatkowo 10 losowych graczy z każdego regionu otrzyma 12-sto miesięczną subskrypcje Xbox Game Pass Ultimate.

Pomijając rzecz jasna samą konsolę, to trofeum prezentuje się bardzo interesująco:

Co jednak ciekawe rywalizować nie będziemy z całym światem, a jedynie z naszymi rodakami – przyznacie, że znacznie zwiększa to szansę na sukces.

No dobra, ale co musimy zrobić, by położyć łapy na tych nagrodach? Konieczne będzie znalezienie się w top 8 w jednej z trzech kategorii:

 1. GamerScore Legends – zdobycie jak największej liczby punktów za achievementy przez całą generację (22 listopada 2013 – 19 października 2020 r.)
 2. Zdobywca Osiągnięć – wbicie jak największej liczby achievementów przez całą generację (22 listopada 2013 – 19 października 2020 r.)
 3. Władca GamePass – ogranie jak największej liczby gier z biblioteki Xbox Game Pass przez całą generację (22 listopada 2013 – 19 października 2020 r.)

Dodatkowo będziemy mogli znaleźć się w Hall of Fame wykonując specjalne wyzwania :

 • Legendarny kapitan Sea of Thieves – Zdobądź jak najwięcej złota w rejsie Athena’s Fortune Emissary podczas weekendu kwalifikacyjnego. To wyzwanie jest dostępne tylko dla statusu Pirate Legends, więc jeśli jeszcze go nie masz, zdobądź przynajmniej 50. miejsce w rankingu wszystkich trzech Kompanii handlowych! (od 2 do 4 października)
 • Mistrz Gamerscore – Ile punktów Gamerscore uda Ci się zebrać w okresie kwalifikacyjnym? Chcesz uzyskać najlepsze rezultaty, więc starannie wybieraj gry i odpowiednio planuj swoje kroki (od 1 do 19 października)
 • Forza Horizon 4 Okrążenie Hall of Fame – Zbalansuj prędkość, pokonywanie zakrętów i nieustępliwy pęd ku chwale. Twoim celem jest najszybsze okrążenie na specjalnym torze Hall of Fame podczas prowadzenia McLarena Senny 2018 (od 11 października do 22 listopada)
 • Pogromca osiągnięć – Szybkie i łatwe osiągnięcia nigdy nie wyglądały lepiej. Odblokuj ich jak najwięcej w trakcie tygodnia kwalifikacyjnego, aby przejść do historii (od 1 do 19 października)
 • Zabójca zombie State of Decay 2 – Przejdź do sedna problemu. Rozpocznij nową mapę Strefy standardowej i usuń wszystkie serca plagi tak szybko, jak to możliwe – bez żadnej pomocy z trybu dla wielu graczy (od 16 do 18 października)

Copyright © 2023 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.