Padem o ścianę

Xbox Game Pass – dodatkowe lipcowe nowości

Paweł Jastrzębski

Usługa Xbox Game Pass co miesiąc wzbogaca się o kilka rewelacyjnych pozycji. Od kilku miesięcy dostajemy nowe gry w dwóch transzach – jednej na początku miesiąca i jednej gdzieś tak w połowie. Nie inaczej będzie w lipcu – do końca lipca do usługi trafi kilka dodatkowych tytułów.

18 lipca do Xbox Game Pass zawita Metal Gear Solid V: Phantom Pain (95 na metacritic), która była już w usłudze od października 2017 do stycznia 2018, a także w Games with Gold w maju 2018. Jeśli jednak nie udało się Wam zagrać wtedy to teraz warto nadrobić, by zobaczyć, czy Hideo Kojima godnie pożegnał się ze Snakiem. Warto nadmienić, że gra dołączy do usługi wyłącznie w wersji na konsolę.

Za to i na Xbox One i na PC do usługi dołączy The Banner Saga 3 (88 na metacritic) – trzecia i póki co ostatnia część strategii z elementami RPG, która mocno inspirowana jest wierzeniami nordyckimi. Gra kontynuuje watki z poprzednich części – ponownie kierujemy karawaną wojowników, którzy próbują przetrwać w niebezpiecznych warunkach, a przy okazji zatrzymać koniec świata. Gra dołączy do usługi 18 lipca.

Kolejne dwie gry wzbogacą Xbox Game Pass 25 lipca. Pierwszą z nich będzie Killer Instinct: Definitive Edition (86 na metacritic) – kompletna edycja flagowej bijatyki od Microsoftu. Edycja ostateczna zawiera wszystkie26 postaci i wszystkie 20 areny. Gra będzie dostępna zarówno w wersji abonamentu na konsolę jak i na PC.

Wyłącznie na Xbox One trafi za to Resident Evil 4 (76 na metacritic) – remaster czwartej części kultowej serii horrorów od Capcom pozwoli nam wcielić się w Leona Kennedy’ego, który udaje się do Hiszpanii z misją uratowania córki prezydenta.

Warto jeszcze nadmienić, że w lipcu wersja abonamentu na PC wzbogaci się o Night Call (17 lipca) i For The King (25 lipca)


Copyright © 2020 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.