Padem o ścianę

Xbox Game Pass – drugi rzut styczniowych gier

Paweł Jastrzębski

Wiemy już jakie gry trafią do Xbox Game Pass w drugim styczniowym rzucie gier. Po bardzo dobrym początku roku w usłudze, czeka nas delikatne zwolnienie, choć obecność w transzy A Plaque Tale powinna wszystkim to wynagrodzić.

Już jutro do Xbox Game Pass dołączy wspomniane przeze mnie A Plague Tale: Innocence (83 na metacritic) – przygodowa gra akcji ze sporymi elementami skradanki, której akcja przenosi nas do Francji w epoce Czarnej Śmierci. Fabuła gry toczy się wokół nastoletniej Amicii i jej młodszego brata Hugo. Nasi protagoniści uciekają przed Inkwizycją, która nie wiedzieć czemu zabiła ich rodziców, a teraz poszukuje chłopca. Dodatkową trudnością będzie tajemnicza choroba chłopca, a także grasujące szczury.

Również jutro do Xbox Game Pass zawita Indivisible (82 na metacritic) – hybryda platformówki z jRPG, w której wcielamy się w Ajne, która, po ataku na jej rodzinny dom i przebudzeniu w niej tajemniczych mocy, wyrusza w pełną niebezpieczeństw podróż, by uratować znany sobie świat.

30 grudnia Xbox Game Pass wzbogaci się o Sea Salt – połączenie gry akcji i strategii, w którym wcielamy się w Pradawnego Boga Dagona, który sprowadza na świat ludzi niewyobrażalne monstra.

Ostatnią grą która zawita w styczniu do Xbox Game Pass to Fishing Sim World: Pro Tour – symulator wędkarstwa (co u mnie grę dyskwalifikuje na starcie), w którym możemy zwiedzać 7 zróżnicowanych lokacji i łapać rybki za pomocą licencjonowanego sprzętu 😉


Copyright © 2020 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.