Padem o ścianę

Xbox Game Pass – kolejne marcowe nowości

Paweł Jastrzębski

Wiemy już jakie tytuły zawitają do Xbox Game Pass w drugiej marcowej transzy. W sumie otrzymamy dodatkowych 5 tytułów, z których pierwsze pojawią się już jutro.

Już od jutra posiadacze Xbox Game Pass będą mogli odpalić Ace Combat 7 Skies Unknown (79 na metacritic) – zręcznościowa gra lotnicza, której akcja toczy się na Ziemi w alternatywnej rzeczywistości (choć występujące w grze samoloty są w pełni licencjonowane). Gra zaoferuje rozbudowany tryb fabularny jak i rozgrywkę multiplayer.

Również jutro do usługi dołączy The Surge 2 (78 na metacritic) – druga część soulslike, w którym odwiedzamy wykreowany przez twórców fantastyczny świat, w którym maszyny zbuntowały się przeciwko swoim ludzkim twórcom i rozpoczęły eksterminację ludzkości.

Ostatnią grą, w którą zagramy jutro będzie Kona (71 na metacritic) pierwszoosobowa przygodówka, której akcja toczy się w latach 70-tych w Kanadzie, w której wcielamy się w weterana Carla Fauberta, który przybywa do Quebecku, by wspomóc milionera W. Hamiltona w sporze z plemieniem Cree. Gdy nasz bohater przybywa na miejsce okazuje się, że zaginął ślad nie tylko po niedoszłym pracodawcy, ale także ludności lokalnej. Naszym zadaniem będzie rzecz jasna odkrycie co się wydarzyło.

24 marca, w dniu swojej premiery, do Xbox Game Pass zawita  Bleeding Edge – czyli sieciowa gra od Ninja Theory, w której do naszej dyspozycji oddano szereg zróżnicowanych bohaterów. W grze naprzeciw siebie staną dwie czterosobowe drużyny. Wbrew powszechnej (chyba) opinii gra nie jest nastawiona wyłącznie na walkę w zwarciu – sporo pojedynków toczy się na dystans. Gra przy tym ma nie być tylko klonem Overwatch i mieć swoją własną tożsamość.

Ostatnią grą jaka zawita w marcu do Xbox Game Pass będzie Power Rangers: Battle for the Grid (26.03), który pojawi się w usłudze 26 marca. Jest to bijatyka 2,5D bazująca na znanej licencji. W grze wcielamy się w trójkę bohaterów, wybieranych na początku gry, Między poszczególnymi postaciami możemy się swobodnie przenosić. Gra oferuje zarówno fabularny tryb Arcade jak i rywalizacyjny multiplayer.


Copyright © 2020 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.