Padem o ścianę

Xbox Game Pass – kolejne styczniowe nowości

Paweł Jastrzębski

Nie ma co ukrywać – Xbox Game Pass to świetna usługa i bardzo mocny argument na korzyść Xboxa. Ta świetna usługa, z każdym miesiącem staje się jeszcze lepsza i korzystniej prezentująca się. Nie inaczej będzie w styczniu, kiedy dołączą do niej trzy bardzo zacne gry.

Jako pierwsza do usługi dołączy  Sword Art Online: Fatal Bullet (72 na metacritic), która pojawi się 9 stycznia. Jest to strzelankowy RPG akcji mocno oparty na popularnej marce Sword Art Online. Gra oferuje kampanię dla jednego gracza, jak i tryb multiplayer, w którym zmierzą się ze sobą dwie czteroosobowe drużyny.

Również 9 stycznia Xbox Game Pass wzbogaci się o Frostpunk (84 na metacritic) – akcja gry toczy się w alternatywnej rzeczywistości, gdzie w XIX wieku na Ziemi zapanowała epoka lodowcowa. Wcielamy się w zarządce osady zgromadzonej wokół generatora ciepła. Naszym zadaniem jest jest opiekowanie się rosnącą społecznością ocalałych, dbanie o ich podstawowe potrzeby jak mieszkanie, jedzenie, ciepłą kołderkę jak i bardziej skomplikowane, jak szpital, dom opieki itp. Musimy też dbać o ogólny nastrój społeczności, by nie dopuścić do wybuchu buntu przeciwko naszej osobie.

Ostatnią grą, jaka dołączy do Xbox Game Pass w tym rzucie, będzie Tekken 7 (81 na metacritic) – najnowsza odsłona flagowej serii bijatyk od Namco. W trybie fabularnym mamy ponownie okazję wziąć udział w turnieju King of the Iron Fist, a przy okazji poznać nowe fakty dotyczące konfliktu między Heihachim Mishimą a jego synem Kazuyą. Do naszej dyspozycji będzie także tryb sieciowy, w którym będziemy się mogli zmierzyć z innymi graczami.


Copyright © 2021 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.