Padem o ścianę

Xbox Game Pass – nowe gry w marcu

Paweł Jastrzębski

Mamy już końcówkę pierwszego tygodnia marca, a Microsoft dopiero teraz, jakie gry wzbogacą bibliotekę tej usługi w marcu. Gier może nie będzie za dużo, ale do jakości chyba nie będzie się można przyczepić.

Już od wczoraj w usłudze dostępne jest Just Cause 4 (70 na metacritic) – czyli najnowsze przygody Rico Rodrigueza. Tym razem nasz bohater uda się na wyspę Solís, którą spróbuje wyzwolić z rąk organizacji militarnej Black Hand, dowodzona przez Gabrielę Morales i bardzo niepokojących anomalii pogodowych z gwałtownymi burzami i tornadami włącznie. Przy okazji Rico spróbuje rozwikłać tajemnice śmierci swojego ojca, który w jakiś sposób związany był z wyspą. Ciekawostka jest fakt, że gra miała swoją premierę 4 grudnia 2018 r., więc czas w jakim trafiła di Xbox Game Pass jest imponujący.

Drugą grą, która od wczoraj dostępna jest w Xbox Game Pass jest Lego Batman 2: DC Super Heroes (79 na metacritic). Tym razem Batman z klocków Lego razem z Robinem musi powstrzymać Jokera i Lexa Luthora przed zniszczeniem Gotham. Pozycja w sam raz dla młodszych graczy.

14 marca do usługi zawita F1 2018 (84 na metacritic) najlepszy symulator bolidu Formuły 1 w jakie możecie zagrać na konsoli. W grze znajdują się wszystkie licencjonowane zespoły i kierowcy z sezonu 2018 r. (nie można zatem niestety wcielić się w Kubice), a sama gra zapewni nam m.in. rozbudowany tryb kariery.

Ostatnią grą w marcu będzie Fallout 4 (88 na metacritic), który jak pewnie pamiętacie opuścił niedawno usługę. W czwartej części postapokaliptycznej sagi wcielamy się w mieszkańca krypty 111, który opuszcza bezpieczne schronienie, by uratować swoje dziecko.


Copyright © 2020 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.