Padem o ścianę

Xbox Game Pass – rozpiska na drugą połowę lipca

Paweł Jastrzębski

Wiemy już jakie gry dołączą do Xbox Game Pass w drugiej połowie lipca. W sumie do końca miesiąca usługa wzbogaci się o 6 tytułów, w tym jedną wyłącznie w PeCetowej wersji abonamentu.

W drugiej połowie lipca Xbox Game Pass wzbogaci się o:

  1. As Dusk Falls (chmura, konsole, PC) – 19 lipca
  2. Ashes of the Singularity: Escalation (PC) – 19 lipca
  3. Watch Dogs 2 (chmura, konsole, PC) – 19 lipca
  4. MotoGP 22 (chmura, konsole, PC) – 21 lipca
  5. Torment: Tides of Numenera (chmura, konsole) – 21 lipca
  6. Inside (chmura, konsole, PC) – 29 lipca

Pierwszą grą, która zawita do usługi będzie, wydawany przez Xbox Game Studios, As Dusk Falls, który trafi do Xbox Game Pass w dniu swojej premiery. Gra będzie dostępna od 19 lipca na konsolach, w chmurze i na PC. Nie jest to tytuł, na który miłośnicy  Xboxów czekają najbardziej, ale gra może trafić do fanów narracyjnych gier przygodowych.

Tego samego dnia do Xbox Game Pass for PC dołączy Ashes of the Singularity: Escalation (81 na metacritic) – samodzielne rozszerzenie do strategii czasu rzeczywistego Ashes of the Singularity. W rozszerzeniu otrzymamy dwie nowe kampanie fabularne, które pozwolą spojrzeć na konflikt z perspektywy jego obu stron.

Również 19 lipca do Xbox Game Pass dołączy kolejna gra od Ubisoftu – Watch Dogs 2 (81 na metacritic). Fabuła drugiej części serii przeniesie nas do San Francisco, gdzie jako Marcus, członek grup DedSec, rzucimy wyzwanie wszechwładnej korporacji Blume, która za pomocą systemu ctOS 2.0 inwigiluje obywateli i nielegalnie zbiera o nich informację. Gra będzie dostępna na konsolach, w chmurze i na PC.

21 lipca w usłudze pojawi się MotoGP 22 (81 na metacritic) – symulacyjna gra wyścigowa, w której zasiądziemy za kierownicą najszybszych dostępnych motocykli. Pozycja w sam raz dla miłośników ścigałek. 

Tego samego dnia do Xbox Game Pass dołączy Torment: Tides of Numenera (79 na metacritic) – duchowy spadkobierca jednego z najbardziej kultowych RPGów w historii – Planescape: Torment. Akcja gry toczy się w bardzo odległej przyszłości, w świecie gdzie miesza się coś, co dzisiaj postrzegamy jako sci-fi i fantasy. Wcielamy się w Ostatniego Porzuconego – jednego z dzieci Pana Wcieleń, który udaje się w epicką podróż, by rozwikłać zagadkę swojego pochodzenia i znaleźć swoje miejsce na świecie. Gra będzie dostępna na konsolach i w chmurze.

Ostatnią z gier dostępnych w lipcowej transzy będzie Inside (93 na metacritic) – gra od twórców LIMBO, w której wcielamy się w nieznanego chłopca, który przemierza deszczowe lokacje, próbując uciec przed ścigającymi go ludźmi. Podczas wędrówki nasz bohater odrywa, że w przemierzanych przez niego miejscach prowadzone są tajemnicze eksperymenty. Gra będzie dostępną na konsolach, w chmurze i na PC.

 

 


Copyright © 2023 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.