Padem o ścianę

Xbox One S z datą premiery

Paweł Jastrzębski

Zapowiedziany na targach E3 Xbox One S doczekał się w końcu oficjalnej daty premiery i sugerowanej ceny detalicznej. Odświeżona wersja konsoli zadebiutuje w 25 krajach, w tym w Polsce, 2 sierpnia bieżącego roku. Pojawi się ona początkowo w trzech wersjach.

Jak może wiecie Xbox One S pojawi się na rynku w trzech wersjach –  z dyskiem 500GB, 1TB i 2TB – również dzisiaj Microsoft podał również sugerowane ceny detaliczne. I tak:

  1. Xbox One S 500GB – 1399zł
  2. Xbox One S 1TB – 1599zł
  3. Xbox One S 2TB – 1849 zł

Xbox One S ma być 40% mniejszy od poprzednika, wspierać obraz w rozdzielczości 4K Ultra HD (dla multimediów), a także także High Dynamic Range (HDR) dla gier (wszystko dzięki nowemu złączy HDMI). Ciekawostką jest również fakt, że Xbox One S postawicie na szafce również poziomo, co entuzjastów tego typu rozwiązania powinno ucieszyć.

W zestawie z konsolą znajdziecie także też odświeżony kontroler bezprzewodowy, ze zwiększonym zasięgiem połączenia z konsolą (nawet dwukrotnie). Usprawnieniu uległ również materiał z jakiego pad jest zrobiony, dzięki czemu będzie lepiej leżał w dłoni, a nowe gałki mają wolniej się zużywać.

Dodatkowo przy okazji premiery Gears of War 4 do sklepów trafi specjalna wersja konsoli, inspirowana tą grą. Będzie ona krwistoczerwona, z laserowo wykonanymi zarysowania. Będzie także wyposażona  l logo serii oraz wbudowany dysk twardy 2TB.  Dodatkowo pudełko zawierać będzie specjalny pad, pasujący kolorystyką do konsoli, a także sama gra w wersji Ultimate. Nie zabraknie również bonusów cyfrowych – skórki, emblemat oraz sześć pakietów Gear. Cena w Polsce nie jest jeszcze znana, ale w USA zestaw kosztować będzie 450$.

Miłośnicy serii, którzy zaopatrzyli się już w konsolę, będą mogli nabyć kontroler ze wspomnianego zestawu będzie można również nabyć osobno. Oprócz tego w sklepach pojawi się jego druga edycja, nawiązująca wyglądem do zbroi JD Feniksa.
KFHFotR
pCpNFXp

Copyright © 2019 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.