Padem o ścianę

Xbox One X dostępny w przedsprzedaży

Paweł Jastrzębski

Na wczorajszej konferencji na targach Gamescom, Microsoft ogłosił m.in. start zamówień przedpremierowych na Xbox One X w specjalnej limitowanej edycji Project Scorpio. Oprócz tego otrzymamy Minecraftową edycję Xbox One S oraz Design Lab.

Zamówienia na Xbox One X w edycji Project Scorpio możecie składać m.in. już teraz w sklepie  Microsoftu, w Media Markt, w X-Kom w cenie 2099 zł. Edycja Project Scorpio wyróżnia się specjalnym napisem na konsoli i padzie, a także pudełkiem, przywodzącym na myśl pierwszego Xboxa.

Na Gamecomie Microsoft ogłosił także edycję specjalną Xbox One S, która może ucieszyć fanów  Minecrafta. Wyróżniać się one będzie  „okienkiem” przez które będzie  zajrzeć do wnętrza konsoli. Do tego dochodzi oczywiście także specjalne malowanie konsoli i pada, a także specjalny dźwięk przy uruchamianiu.

W  zestawie znajdziecie konsolę z dyskiem twardym 1 TB, zielony pad, podstawię pionową, kopię gry Minencraft, zestaw skórek Redstone oraz miesiąc dostępu do Realms.

Podczas Gamescomu Microsoft potwierdził oficjalnie, że Xbox  Design Lab wkracza w końcu do Polski. Dzięki tej usłudze możemy w sposób niemalże nieograniczony zaprojektować swojego pada. Polska strona usługi jeszcze nie działa, ale jak chcecie się pobawić, sprawdzić swoją kreatywność, a przy okazji przekonać  się ile kosztowałby zaprojektowany przez Was kontroler (a zatem czy w ogóle warto), to sprawdźcie tę stronę.


Copyright © 2019 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.