Padem o ścianę

Zapowiedź Assassin’s Creed Rogue Remastered

Paweł Jastrzębski

Plotki krążyły już od jakiegoś czasu i wreszcie przyszło potwierdzenie – jeszcze w tym roku Ubisoft wypuści na Xbox One odświeżone Assassin’s Creed Rogue.

Assassin’s Creed Rogue zadebiutowało w 2014 r. na Xbox 360, równolegle z nextgenowym Unity i spotkało się z całkiem przyjemnym odbiorem – jej średnia na metacritic wynosi 72 punkty, a więc tyle samo co Assassin’s Creed Unity.

Na tle pozostałych produkcji z serii Assassin’s Creed, Rogue wyróżnia się głównym bohaterem, którym jest Shay Patrick Cormac – były Assassyn, walczący obecnie po stronie templariuszy.

Gra działa obecnie na Xbox One w ramach wstecznej kompatybilności, ale to nie przeszkadza Ubisoftowi wypuścić stosownego remastera, który podbije tekstury do wyższej, poprawi cienie postaci., a także zwiększy płynność renderowania wirtualnych obiektów. Oprócz tego gra zaoferuje wsparcie dla Xbox One X, na którym Assassin’s Creed Rogue uruchomi się w 4K.

Assassin’s Creed Rogue Remastererd pojawi się na Xbox One już 30 marca, w wersji zawierającej wszystkie DLC – Poszukiwanie zbroi Sir Gunna i Oblężenie fortu de Sable, a także bronie, kostiumy i przedmioty modyfikujące okręt z paczek Master Templar i Explorer. Jako ciekawostke Ubisoft wrzucił  strój Bayeka – bohater Assassin’s Creed Origins.


Copyright © 2019 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.