Padem o ścianę

Zapowiedź Darksiders Genesis

Paweł Jastrzębski

Coraz trudniej we współczesnych czasach utrzymać jakąkolwiek informację w tajemnicy. Tym razem ponownie spruł się Amazon, a THQ Nordic nie pozostało nic innego jak oficjalnie potwierdzić ich przeciek. Tak więc na parę dni przed E3 dostaliśmy oficjalną zapowiedź Darksiders Genesis – spinoff głównej serii.

Akcja Darksiders Genesis toczyć się będzie przed wydarzeniami znanymi z głównej serii, ale największe zmiany dotkną samej rozgrywki – akcję będziemy obserwować z rzutu izometrycznego, a gra będzie mocno przypominać Diablo.

Bohaterami Darksiders Genesis będą dwaj Jeźdźcy Apokalipsy – znany już Wojna i debiutujący w serii Strife. Chłopaki w grze zmierzą się z zastępami piekielnych hord, by ubić samego Lucyfera (który tutaj nie przypomina raczej śmieszka z serialu, znanego z netflixowego serialu).

Darksiders Genesis zadebiutuje jeszcze w tym roku, choć dokładna data premiery nie jest jeszcze znana – poznamy ją pewnie na targach E3. Produkcja pojawi się na Xbox One, PS4, Nintedo Switch, PC i googlowej Stadii.


Copyright © 2020 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.