Padem o ścianę

Black Friday na Xbox Live

Paweł Jastrzębski

Powoli zbliża się ten dzień w roku, gdy tłumy amerykanów (a w ślad za nimi przedstawicielie innych nacji) tłumnie ruszają do sklepów, by nabyć w promocyjnych cenach dobra konsumpcyjne. Black Friday, bo tak sie ten dzień zwie, to pierwszy piątek po Święcie Dziękczynienia i jednocześnie początek sezonu na wyprzedaże. Do tego trendu dołącza Microsoft, szykując na najbliższy weekend soidne promocje.

Nieznane są niestety tytuły jakie zostaną objętę promocją, ale rąbka tajemnicy uchyla zwiastun promocji. Zdecydowanie warto zaopatrzyć się w solidną porcję gotówki – ceny gier mają być obniżone o 40-60% (dla posiadaczy Golda – 50-70%). W trakcie trwania weekendu zaopatrzymy się także w złoty abonament w cenie 1$ (pewnie chodzi o sybskrybcję miesięczną, ale i tak warte jest to uwagi).

Dużą zaletą tej wyprzedaży nie musicie stać w kolejce jak szafiarka przed H&M – do zakupów wystarczy wam tylko telefon z zainstalwoanym SmartGlassem – także ciężko zarobione pieniądze możecie wydać również gdy zostaniecie siłą wyciągnieci z domu, choćby na spacer.

Śledźcie nasze internety, by nie przegapić najlepszych przecen i przyszykujcie się na solidny drenaż portfeli 😉


Copyright © 2020 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.