Padem o ścianę

Czerwiec w Games with Gold

Paweł Jastrzębski

Maj powoli zmierza ku końcowi, więc pora poznać jakie gry Microsoft przygotował dla posiadaczy konta gold w ramach usługi Games with Gold.

Xbox One:

  1. Speedrunners: 1-30 czerwca
  2. Watch Dogs: 16 czerwca – 15 lipca
  3. Phantom Dust Multiplayer DLC: 1-30 czerwca

Xbox 360:

  1. Assassin’s Creed III: 1-15 czerwca
  2.  Dragon Age: Początek: 16-30 czerwca

Przez cały czerwiec posiadacze Xbox One ściągnąć będą mogli Speedrunners (84 na metacritic). Jest to platformówko-wyścigówka 2D, w której gracze wciela się w superbohatera, rywalizującego z innymi sobie podobnymi personami o to, kto pierwszy dobiegnie na miejsce zbrodni. Gra pomyślana jest głównie jako gra multiplayerowa, a podczas rozgrywki rywalizować ma ze sobą max 4 graczy (lokalnie i sieciowo).

Od 16 czerwca, do 15 lipca do ściągnięcia będzie Watch Dogs (78 na metacritic). Hakerska gra od Ubisoftu miała w teorii być połączeniem Assassin’s Creed i GTA. Nie wszystko niestety wyszło jak należy, ale i tak w grę warto zagrać. W razie wątpliwości, zachęcam do lektury recenzji.

Jako bonus Microsoft przygotował dla nas jeszcze jeden darmowy produkt – przez cały czerwiec za darmo dostępne będzie DLC dodające tryb multiplayer do Phantom Dust

Na Xbox 360 od 1 czerwca do 15 czerwca do ściągnięcia będzie Assassin’s Creed III (84 na metacrtic) – moim osobistym zdaniem jedna z gorszych części serii – zupełnie nie przemawiał do mnie bohater, który po trzech częściach przygód Ezio, wydawał się strasznie bezpłciowy. Mimo wszystko jeśli jeszcze nie graliście, to warto nadrobić:

Od 16 czerwca do usługi dołączy Dragon Age: Początek (86 na metacritic). Jest to klasyczny RPG, który w zamierzeniu twórców miał być duchowym następcą legendarnego Baldur’s Gate. Czy to śmiałe założenie udało się zrealizować – musicie sprawdzić sami.

Przypominam, że wszystkie gry na Xbox 360 z automatu hulają na Xbox One w ramach wstecznej kompatybilności.


Copyright © 2020 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.