Padem o ścianę

Czerwiec w Games with Gold

Paweł Jastrzębski

Długo tym razem kazał na siebie czekać Microsoft, by podać jakie gry trafią do Games with Gold w czerwcu. Tak Bogiem a prawdą, to nie jestem specjalnie przekonany, że warto było z wypiekami czekać. Oceńcie jednak sami.

Xbox One:

  1. NHL 19: 1-30 czerwca
  2. Rivals of Aether: 16 czerwca – 15 lipca

Xbox 360:

  1. Portal: 1-15 czerwca
  2. Earth Defense Force 2017: 16-30 czerwca

Początek czerwca to przeniesienie nas z letnich klimatów na lodową tafle – do usługi trafi bowiem wtedy NHL 19 (82 na metacritic). Kolejna odsłona chyba najlepszej na rynku gry hokejowej. Dla fanów bezzębnych kanadyjczyków ślizgających się z kijem po tafli lodu, pozycja absolutnie obowiązkowa.

Od połowy czerwca do ściągnięcia będzie Rivals of Aether – dwuwymiarowa platformówka z elementami bijatyki. Jej akcja osadzona jest w tytułowym fantastycznym świecie, w którym ludzkość posiadła zdolność manipulowania żywiołami.

Początek czerwca na Xbox 360 przyniesie nam rewelacyjnego Portal (90 na metacritic) – chyba najsłynniejsza gra logiczna z widokiem FPS, w której wykonujemy szereg zadań narzuconych nam przez SI GLADYS. Do rozwiązania zagadek niezbędne będzie wykorzystywane międzywymiarowych portali.

W drugiej połowie czerwca do usługi trafi Earth Defense Force 2017 – kolejna z serii strzelanek z widokiem z trzeciej osoby, w której próbować będziemy odeprzeć inwazję Obcych na Ziemie.

Przypominam, że gry z Xboxa 360, które trafiają do Games with Gold działają na Xbox One w ramach wstecznej kompatybilności.


Copyright © 2020 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.