Padem o ścianę

Grudzień w Games with Gold

Paweł Jastrzębski

Listopada powoli się kończy, więc najwyższa pora poznać, jakie gry trafią w grudniu do Games with Gold. Tradycyjnie niestety nie ma szaleństwa, ale być może jakaś dostępna gra przypadnie Wam do gustu.

Grudzień w Games with Gold:

 

  1. The Raven Remastered: 1-31 grudnia 31
  2. Bleed 2 : 16 grudnia – 15 stycznia
  3. Saints Row: Gat out of Hell : 1-15 grudnia
  4. Stacking: 16-31 grudnia

Na początku grudnia przywita nas The Raven Remastered dostępny na Xbox One/Xbox Series X/S (70 na metacritic) – zremasterowana wersja przygodówki point and click, w której jako konstabl Anton Zellner próbujemy rozwikłać zagadkę zuchwałej kradzieży jakieś dokonał nieuchwytny Kruk w British Museum w 1964 r.

Kolejną dostępna grą będzie Bleed 2 (78 na metacritic), w którego  będą mogli zagrać posiadacze konsol Xbox One/Xbox Series X/S. Dwuwymiarowa strzelanka z elementami platformówki, w której wcielamy się w dziewczynkę imienie Wryn, która przemierza rozległe poziomy walcząc ze złem. Grę możemy przejść samemu jak i w coopie, więc miłośnicy tego typu rozrywki powinni być zadowoleni.

Od 1 do 15 grudnia posiadacze konsola Xbox 360/Xbox One/Xbox Series X/S będą mogli ściągnąć Saints Row: Gat out of Hell  (65 na metacritic) – samodzielne rozszerzenie do Saint Row IV, w której wcielamy się w znanego fanom serii Johhny’ego Gata, który trafiając do piekła zaprowadza w nim swoje porządki.

Ostatnią grą z grudniowego Games with Gold, będzie, dostępny na Xbox 360/Xbox One/Xbox Series X/S, Stacking (84 na metacritic) – przygotowana przez Tima Schafera i jego Double Fine Productions przygodówka, cechująca się typowym dla tego twórcy poczuciem humoru. Wcielamy się w niej w najmniejszą matrioszkę świata – Charliego Blackmore, który wyrusza w misję wyrwania swojego rodzeństwa z rąk bezdusznego barona. Podczas rozgrywki nasz bohater może wskakiwać w ciała mieszkańców świata i przejmować ich unikalne zdolności.

 


Copyright © 2021 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.