Padem o ścianę

Lipiec w Games with Gold

Paweł Jastrzębski

Microsoft świętuje dwulecie programu Games with Gold w znany i jednocześnie bardzo przyjemny sposób – dając naprawde solidne gry 🙂 Jednocześnie od przyszłego miesiąca w programie będą dostępne dwie nowe gry na Xbox One (zamiast standardowej jednej). W tym miesiącu dostępne będą:

Xbox One:

  1. Assassin’s Creed IV: Black Flag: 1-31 lipca
  2. So Many Me: 16 lipca – 15 sierpnia

Xbox 360:

  1. Plants vs Zombies: 1-15 lipca
  2. Gears of War 3: 16-31 lipca

Mam nadzieję, że nie musze przentować Assassin’s Creed IV: Black Flag (83 na metacritic) – ostatnia dobra część serii. Jej obecność w programie oceniam zdecydowanie na plus. Gra jest wciąż w miare świeża, a jeśli jeszcze nie graliście to koniecznie powinniście skosztować.

Wielką niewiadomą jest dla mnie za to So Many Me (78 na metacritic w wersji na PC). Jest to całkiem przyjemnie się prezentująca logiczna platformówka – wydaje się w sam raz dla młodszego człowieka.

Jeśli zaś chodzi o Xboxa 360, to tu sprawa ma się bardziej tradycyjnie – każdy tytuł dostępny będzie przez dwa tygodnie. Na początku dostaniemy Plants vs Zombies (89 na metacritic). W przeciwieństwie do późniejszej serii Garden Warfare jest to typowa gra z gatunku „tower defense”, w której za pomocą roślin bronimy naszego domu przed inwazją zombiaków:

Druga połowa miesiąca będzie należeć do Gears of War 3 (91 na metacritic) – zwieńczenie trylogii Marcusa Fenixa. Gra rewelacyjna w prawie każdym calu – zwłaszcza w coopie. Jeśli jakimś cudem ominęła Was przygoda z tą grą, to koniecznie musicie teraz zagrać – napewno nie będziecie żałować.


Copyright © 2020 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.