Padem o ścianę

Listopad w Game with Gold

Paweł Jastrzębski

Wiemy już jakie gry Microsoft wrzuci w listopadzie do Games with Gold. I choć usługa ta nie budzi już takich emocji jak dawniej, to jednak czasem trafi się coś godnego uwagi. Nie inaczej będzie w listopadzie, gdzie przynajmniej jedna gra powinna Was zainteresować.

Games with Gold – listopad:

  1. Aragami: Shadow Edition : 1-30 listopada
  2. Swimsanity!: 16 listopada – 15 grudnia
  3. Full Spectrum Warrior: 1-15 listopada
  4. Lego Indiana Jones: 16-30 listopada

Pierwszą i chyba najbardziej interesującą pozycją z listopadowego Games with Gold jest Aragami: Shadow Edition (81 na metacritic) – trzeciososobowa skradanka, w której wcielamy się w tytułowego zabójce, który został wskrzeszony przez potrzebującą jego pomocy dziewczynę – Yamiko. Nasz bohater dysponuje nadprzyrodzonymi mocami, które pozwalają mu roztaczać mrok w wyznaczonym miejscu, a następnie się tam teleportować., pozbyć ciał zabitych wrogów, tworzyć cieliste cienie, a nawet małe czarne dziury, wchłaniające do swego wnętrza wszystkich nieszczęśników znajdujących się w pobliżu.

Od 15 listopada do połowy grudnia dostępne będzie Swimsanity! – wieloosobowa, podwodna strzelanka z pełnymi akcji trybami współpracy i rywalizacji. Można grać zarówno online, jak i w sieci lokalnej. Gracz wciela się w Moobę – mechanicznego bohatera używającego różnych wzmocnień i broni, aby przetrwać w podwodnym świecie.

Od 1 do 15 listopada dostępne będzie Full Spectrum Warrior (84 na metacritic) – taktyczna gra akcji oparta o program szkoleniowy amerykańskiej armii. Jako sierżant kierujemy oddziałem wojaków i przeprowadzamy ich przez szereg misji umiejscowionych w realistycznych lokacjach.

Ostatnią grą dostępną w listopadowej odsłonie Games with Gold będzie Lego Indiana Jones (77 na metacritic), dostępne od 16 do 30 listopada. Gra, której chyba nie trzeba przedstawiać – adaptacja trzech pierwszych filmów z Indianą Jonesem w klockowym klimacie. Pozycja w sam raz dla młodszego gracza.

Przypominam, że wszystkie gry z Games with Gold hulają na Xbox One w ramach wstecznej kompatybilności.


Copyright © 2021 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.