Padem o ścianę

Listopad w Games with Gold

Paweł Jastrzębski

W końcu! Po dniach oczekiwania Microsoft w końcu podał, co na nas czeka w listopadzie w Games with Gold. Zdecydowanie warto było czekać, bo oferta bardzo zacna.

Xbox One:

  1. Battlefield 1: 1-30 listopada
  2. Race the Sun: 16 listopada-15 grudnia

Xbox 360:

  1. Assassin’s Creed: 1-15 listopada
  2. Dante’s Inferno: 16-30 listopada

Na Xbox One od początku listopada będzie dostępny Battlefield 1 (87 na metacritic), czyli prawdziwa perełka aktualnej oferty. Tym razem akcja gry przenosi nas na front I WŚ. Pozycja obowiązkowa dla każdego fana shooterów.

Od 16 listopada do ściągnięcia będzie Race the Sun (84 na metacritic) – futurystyczne wyścigi, w których zasiadamy za sterami pojazdy napędzanego energią słoneczną. Naszym celem jest bezustanna pogoń za zachodzącym słońcem.

Na Xbox 360 pierwsza połowa miesiąca należeć będzie do Assassin’s Creed (81 na metacritic), czyli pierwsza gra o odwiecznej walce assassynów z templariuszami. Gra się mocno zestarzała, zarówno w mechanice jak i grafice, ale zdecydowanie warto poznać początki tej głośnej serii.

Ostatnią dostępną w listopadzie grą będzie Dante’s Inferno (73 na metacritic) –  slasher, w którym jako tytułówy bohater schodzimy do piekła, by uratować swoją ukochaną. Dla miłośników gatunku pozycja obowiązkowa.

Przypominam, że wszystkie gry dostępne w Games with Gold na X360 działają na Xbox One w ramach wstecznej kompatybilności.


Copyright © 2019 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.