Padem o ścianę

Luty w Games with Gold

Paweł Jastrzębski

Powoli kończy się pierwszy miesiąc 2020 roku, więc pora poznać jakie gry trafią do usługi Games with Gold w lutym – szału jakiegoś wielkiego nie ma, ale tragedii też nie ma.

Xbox One:    

  1. TT Isle of Man – 1-29 lutego
  2. Call of Cthulhu – 16 lutego – 15 marca

Xbox/Xbox 360:

  1. Fable Heroes – 1-15 lutego
  2. Star Wars: Battlefront – 16-29 lutego

Pierwszą grą jaką otrzymamy w lutym na Xbox One, będzie TT Isle of Man (68 na metacritic) – gra wyścigowa poświęcona corocznym wyścigom, jakie odbywają się na wyspie Man, położonej na Morzu Irlandzkim. Gra wiernie odzwierciedla tor, po którym „normalnie” ścigają się zawodnicy, a dzięki licencjom mamy dostęp do autentycznych zespołów i kierowców.

Drugą lutową grą na Xbox One, będzie Call of Cthulhu (66 na metacritic) – bazujący na legendarnej prozie Lovecrafta przygodowy horroe z widokiem z pierwszej osoby. Wcielamy się w niej w wojennego weterana/prywatnego detektywa Edwarda Pierce, który próbuje odkryć tajemnicę śmierci artystki i jej rodziny. Zupełnym przypadkiem jednak natrafia na ślady kultu Cthulhu.

W lutym w Games with Gold na X360 dostępne będzie Fable Heroes (55 nametacritic) – spin off głównej serii, przeznaczony raczej dla młodszego gracza. Gra nastawiona jest na kooperacje dla maksymalnie 4 osób, które wcielając się w bohaterów Albionu walczą z przerażającymi monstrami.

Ostatnią grą dostępną w lutym w Games with Gold będzie Star Wars Battlefront z oryginalnego Xboxa (76 na metacritic) – taktyczna gra akcji osadzona w świecie Gwiezdnych Wojen. Gra oferuje cztery różnorodne frakcje, dysponujące 6 klasami postaci każda. Rozgrywka oferuje nam zarówno zabawę singlową, jak i multiplayer, w którym może brać udział nawet 64 graczy. Dla miłośników strzelanek i Gwiezdnych Wojen – pozycja niemalże obowiązkowa.

Przypominam, że wszystkie dostępne w Games with Gold gry z oryginalnego Xboxa jak i Xboxa 360, hulają na Xbox One w ramach wstecznej kompatybilności.

 


Copyright © 2021 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.