Padem o ścianę

Maj w Games with Gold

Paweł Jastrzębski

Dosyć długo w tym miesiącu Major Nelson zwlekał z ujawnieniem gier, jakie dołączą do usługi Games with Gold w maju – jak widać nie bez przyczyny, bo wielkiego szału nie ma.

Xbox One:

  1. Marooners: 1-31 maja
  2. The Golf Club 2019 featuring PGA TOUR: 16 maja-15 czerwca

Xbox 360:

  1. Earth Defense Force: Insect ArmageddonL 1-15 maja
  2. Comic Jumper: 16-31 maja

Początek maja należeć będzie w Games with Gold do Marooners (56 na metacritic) – zręcznościowa gra imprezowo, w której do 6 osób może bawić się lokalnie lub sieciowo w różnych minigierkach. Jak każda gra imprezowa z odrobiną rywalizacji sprawdzi się świetnie na krótkie imprezowe posiadówki. Dla samotnego gracza pozycja raczej do odpuszczenia.

Od 15 maja do usługi zawita The Golf Club 2019 featuring PGA TOUR (80 na metacritic) – symulator jednego z nudniejszych sportów jakie można sobie wyobrazić. Gra pozwoli nam stworzyć swojego zawodnika i poprowadzić go do kariery godnej Tigera Woodsa.

Na Xbox 360 maj w Games with Gold zacznie się Earth Defense Force: Insect Armageddon (68 na metacritic) – trzecioosobowa gra akcji, w której wcielamy się w członka doborowego oddziału walczącego z inwazją ogromnych robaków.

Ostatnią grą, która trafi w maju do Games with Gold będzie Comic Jumper (74 na metacritic) – platformówka opowiadająca o losach Kapitan Smiley – bohatera cyklicznych komiksów, którego przygody tracą na popularności. By ją odzyskać nasza bohater musi wystąpić jako gość na łamach przygód innych bohaterów.

Przypominam, że gry z Xboxa 360, które trafiają do Games with Gold działają na Xbox One w ramach wstecznej kompatybilności.

 

 


Copyright © 2020 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.