Padem o ścianę

Marzec w Games with Gold

Paweł Jastrzębski

Marzec za pasem, więc nadeszła najwyższa pora by Microsoft podał tytuły jakie będą dostępne za darmo dla goldowców w ramach usługi Games with Gold. Generalnie nie ma najmniejszych powodów do narzekania – jest dobrze. Pełna lista w rozwinięciu.

Xbox One:

  1. Sherlock Holmes: Crimes & Punishments: 1-31 marca
  2.  Lords of the Fallen: 16 marca – 15 kwietnia

Xbox 360:

  1. Supreme Commander 2: 1-15 marca
  2. Borderlands: 16-31 marca

Początek miesiąca na Xbox One należeć będzie do Sherlock Holmes: Crimes & Punishments (72 na metacritic). Przygodówka pozwalająca nam wcielić się w legendarnego detektywa (niestety nie w tego w wydaniu Benedicta Cumberbatha, a tego sportretowanego przez Arthura Conan Doyle’a 😉 ).

Od 16 marca na naszych konsolach zawita Lords of the Fallen (71 na metacritic) – polski RPG inspirowany (podobno zwłaszcza poziomem trudności) Dark Souls. Pewnego rodzaju ciekawostką jest fakt, że jego głównym projektantem jest Tomek Gop – pełniący tą funkcję przy okazji Wiedźmina 2.

Na Xbox 360 pierwsza połowa marca należeć będzie do Supreme Commander 2 (75 na metacritic) – sześcioletnia strategia czasu rzeczywistego, której obecność na tej liście usprawiedliwiona jest wyłącznie jakością innych tytułów 😉

Druga połowa marca to już wycieczka na Pandorę, na której rozgrywa się akcja Borderlands (84 na metacritic) – połączenie FPS-a i RPG-a, której główny naciska położony jest na kooperacje – jej dużym plusem jest możliwość grania na podzielonych ekranie. Jeśli szukacie gry w jaką z kumplem możecie pograć przy piwku, to jest to bardzo dobry (choć nie idealny) wybór.

Jako mały bonus – tzw. szczery zwiastun wspomnianego Borderlands,
przygotowany przez ekipę Smosh Games.

Prawilnie przypominam, że wszystkie tytuły dostępne na Xbox 360 działają na Xbox One w ramach wstecznej kompatybilności.


Copyright © 2019 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.