Padem o ścianę

Marzec w Games with Gold

Paweł Jastrzębski

Microsoft podał jakie gry będą dostępne za darmo w marcu w ramach Games with Gold. Mówiąc krótko – dawno nie było tak dobrze, zwłaszcza na Xbox 360.

Xbox One:

  1. Rayman Legends
  2. #IDARB

Xbox 360:

  1. Tomb Raider – 1-15 marca
  2. Bioshock Infinite – 16-31 marca

O #IDARB pisałem już przy okazji lutowej oferty, więc zainteresowanych odsyłam to tego wpisu.

Rayman Legends, to z kolei nową część klasyczenej platformówki, której wersja na Xbox One uzbierał na metacriticu średnią ocen 91, co czyni ją jednym z lepiej ocenianych tytułów na obie konsole nowej generacji – ustępuje w zasadzie tylko GTA V. Szczerze mówiąc nie rozumiem bardzo czemu. Ze wszystkich materiałów promocyjnych wyłania się gra bardzo podobna do Raymaa: Origins, w które miałem okazję zagrać z Kozikiem i jest jedną z nielicznych gier (póki co chyba nawet jedyną), która została rzucona w kąt właściwie po dwóch posiedzeniach. Mimo to młodszych graczy może zainteresować.

Rewelacyjnie wygląda za to oferta na Xbox 360. Pierwsza połowa miesiąca należeć będzie do Lary Croft i zrebootowanego Tomb Raidera (86 na metacritic). Jest to bez wątpienie najlepsza część przygód słynnej Pani Archeolog i jedna z lepszych gier 2013 r. Bawiłem się przy tej grze świetnie, więc i Wam polecam (jeśli jeszcze nie mieliście okazji).

Microsoft tym razem nie bawił się w półśrodki i na drugą część marca również przygotował świetną grę – Bioshock Infinite (93 na metacritic). Trzecia część słynnej serii zabiera nas z podwodnego Rapture do podniebnej Columbii. Całość charakteryzuje się świetną fabułą i bardzo wciągającym gameplayem. Pozycja obowiązkowa dla każdego szanującego się gracza.

Jako bonus Microsoft ogłosił, że w ramach Games with Gold pobrano już 100 mln gier, dzięki czemu w kwietniowej ofercie MS udostępni dwa razy wiecej gier (4 dla Xbox 360 i 2 dla Xbox One).


Copyright © 2020 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.