Padem o ścianę

Odliczanie do 2015 r. ? 28 grudnia

Paweł Jastrzębski

Dzisiejsza promocja składa się z mniejszych tytułów na Xbox One i jednego dużego na Xbox 360 ? otrzymujemy dzisiaj bowiem:

Xbox One:

  1. Flockers– 20 zł (79,99 zł)
  2. The Golf Club ? 65 zł (129,99 zł)
  3. Zombie Driver Ulimate Edition ? 19,80 zł (59,99 zł)

Xbox 360:

  1. Grand Theft Auto V ? 117,18 zł (58% taniej)

Gry przecenione na Xbox One to zdecydowanie mniejsze produkcję, których cena dopiero teraz osiągnęła poziom usprawiedliwiający rozważanie ich zakupu (po warunkiem, że macie Golda ? w innym przypadku ceny są zdecydowanie wyższe). Flockers (65 na metacritic) na ten przykład to gra będąca swoistym połączeniem Wormsów z Lemingami (autorstwa twórców tych pierwszych), gdzie musimy uwolnić owce od złych oprawców i zapewnić im w miarę bezpieczną ucieczkę ? gra idealna dla młodszego odbiorcy.

Zombie Driver (61 na metacritic), to z kolei drugi biegun PEGI ? jak sam tytuł wskazuje wcielamy się w niej w kierowcę odstawiający swoisty Carmageddon na nieumarłych ? jednym słowem nic ciekawego ;)

The Golf Club (64 na metacritic) jest przepięknie wyglądającą grą o golfie ? czy może być coś nudniejszego? ;)

Jak widać gry na Xbox One nie są wybitnymi przedstawicielami branży elektronicznej rozrywki. Zupełnie inaczej jest w przypadku oferty na Xbox 360. Tutaj dostajemy jedną z lepszych gier mijającej generacji (97 na metacritic) ? GTA V. NA pierwszy rzut oka cena 117 zł za ponad roczną grę (w tym przypadku GOLD nie jest wymagany) wydaje się przegięciem, ale szybkie przejrzenie ofert sklepów internetowych i allegro wskazało, że jest to najniższa obecnie cena na rynku. Mówiąc wprost zagranie w GTA V jest absolutnie konieczne ? gra jest istnym majstersztykiem. Także jeśli jeszcze nie mieliście okazji odwiedzić wirtualnego Los Santos, to koniecznie musicie to szybko nadrobić.


Copyright © 2020 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.