Padem o ścianę

Październik w Games with Gold

Paweł Jastrzębski

Koniec września już za pasem, więc warto dowiedzieć się, jakie gry Microsoft przygotował dla posiadaczy subskrypcji Xbox Live Gold w październiku.

Xbox One:

  1. Overcooked: 1-31 października
  2. Victor Vran: 16 października – 15 listopada

Xbox 360:

  1. Stuntman:Ignition: 1-15 października
  2. Hitman: Blood Money: 16-31 października

Na Xbox One październik należeć będzie do Overcooked (80 na metacritic) – nietypowa gra kulinarna, w której gracz (gracze) wcielają się w kucharzy , których zadaniem jest ugotowanie potraw, dla coraz bardziej wymagającej klienteli. Wymaga to małpiej zręczności i trzymania się literalnie przepisów. Jako, że gra wspiera kanapowy coop, jest idealna na wspólne granie.

Od 16 października dostępny będzie Victor Vran (77 na metacritic) – hack’n’slash, w którym wcielamy się w tytułowego łowcę potworów. Jak na klasycznego przedstawiciela gatunku, rozgrywka nastawiona jest na dynamiczne siekanie hord potworów. Pozycja w sam raz dla miłośników Diablo.

Na Xbox 360 pierwsza połowa października należeć będzie do Stuntman: Ignition (75 na metacritic) – gra, która umożliwi nam stanie się kaskaderem na planie filmów akcji. Twórcy przygotowali ponad 30 misji podzielonych na 6 epizodów fabularnych.

Od 16 października w Games with Gold dostępny będzie Hitman: Blood Money (82 na metacritic) – czwarta odsłona przygód drugiego najpopularniejszego łysego showbiznesu 😉 W tej części nasz bohater musi walczyć o przeżycie, gdy traci kontakt ze swoim kontaktem w Agencji – Dianą – a kolejni płatni zabójcy także pracujący dla ICA są likwidowani. Nowością w serii jest fakt, że twórcy premiują gotówką ciche przechodzenie misji, nie dawanie się zobaczyć itp. Gotówka zaś przydaję się zaś do kupowania coraz lepszego wyposażenia.

Przypominam, że wszystkie gry z Xbox 360, które trafiają do Games with Gold, działają na Xbox One w ramach wstecznej kompatybilności.

 


Copyright © 2020 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.