Padem o ścianę

Październik w Games with Gold

Paweł Jastrzębski

Październik zbliża się wielkimi krokami, więc pora poznać jakie gry trafią w tym miesiącu do Games with Gold. Niestety nie będzie to raczej miesiąc, który zapiszę się złotymi zgłoskami w historii usługi.

Xbox One:

  1. Tembo the Badass Elephant: 1-31 października
  2. Friday the 13th: The Game: 16 października – 15 listopada

Xbox 360:

  1. Disney Bolt: 1-15 października
  2. Ninja Gaiden 3: Razor’s Edge: 16-31 października

Początek miesiąc na Xbox One, to dołączenie do usługi Tembo the Badass Elephant (70 na metacritic) – platformówka 2D, w której wcielamy się w tytułowego słonia, który przedziera się, z zajebistością godną Rambo, przez szeregi wrogów, by uratować mieszkańców zaatakowanego miasta.

Od połowy października do ściągnięcia będziemy mieli Friday the 13th: The Game (53 na metacritic) – asymetryczna gra multiplayer zainspirowana klasycznymi horrorami, w której czwórka graczy musi ukrywać się przed znanym z filmów Jasonem Voorheesem (w którego wciela się piąty gracz).

Na Xbox 360 październik przywita Disney Bolt (57 na metacritic) – czyli typowa filmówka oparta na animacji z tytułowym Boltem (Piorun w polskiej wersji językowej) w roli głównej. Produkcja raczej skierowana do młodszego gracza, więc jeśli oczekujecie wizyty młodszego kuzyna, to warto rozważyć przypisanie do konta.

Ostatnią dostępną w październiku grą będzie Ninja Gaiden 3: Razor’s Edge (70 na metacritic), czyli kolejna odsłona przygód Ryu Hayabusy. Tym razem nasz bohater musi stawić czoła tajemniczej korporacji, która weszła w posiadanie jego DNA i planuje stworzyć na jego podstawie groźne monstra.

Przypominam, że wszystkie gry z Games with Gold na Xbox 360 hulają na Xbox One w ramach wstecznej kompatybilności.


Copyright © 2020 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.