Padem o ścianę

Październik w Games with Gold

Paweł Jastrzębski

Wiemy już jakie gry otrzymają bez dodatkowych opłat posiadacze subskrypcji Xboxa Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate w ramach październikowego Games with Gold.

Xbox Games with Gold:

  1. Slayaway Camp: Butcher’s Cut – 1-31 października (Xbox One)
  2. Maid of Sker – 16 października – 15 listopada (Xbox One)
  3. Sphinx and the Cursed Mummy : 1 – 15 października (Xbox One i Xbox 360)
  4. Costume Quest:  16 – 31 października (Xbox One i Xbox 360)

Na Xbox One października przywita Slayaway Camp: Butcher’s Cut (75 na metacritic) – niezależna gierka mocno inspirowana kasycznymi slasherami. Wcielamy się w niej w seryjnego mordercę, ktory musi wyrżnąć cały obóz biwakujących nastolatków. Gra jest typową logiczną turówką, więc nie nastawiajcie się na rzeź rodem z DOOM-a, a raczej na ruszenie lekko mózgownicą.

Od połowy października na Xbox One dostępnę będzie Maid of Sker (62 na metacritic) – pierwszoosobowy survival horror, którego akcja przenosi nas do tytułowego hotelu w południowej Walii. Cała historia jest inspirowana prawdziwymi wydarzeniami i legendami o tzw. Cichych Ludziach.

Od pierwszego października na Xbox 360 i Xbox One dostępnę będzie Sphinx and the Cursed Mummy (79 na metacritic) – przygodówka akcji z oryginalnego Xboxa, w której przenosimy się do starożytnego Egiptu, by jako dwójka tytułowych bohaterów powstrzymać złowrogiego Seta.

Ostatnią grą dostepną w tym październiku będzie Costume Quest (74 na metacritic) – dostępną w drugiej połowie października na Xbox 360 i Xbox One. Jest to humorystyczna gierka od Double Fine w której wcialemy się w chłopca, któremu w Halloween. Naszym zadaniem będzie rzecz jasna uratować siostrzyczkę.

 


Copyright © 2021 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.