Padem o ścianę

Październikowe nowości w Xbox Game Pass

Paweł Jastrzębski

Wiemy już jakie tytuły dołączą do Xbox Game Pass w pierwszej październikowej transzy nowości. Szykuje się całkiem przyjemny miesiąc za sprawą co najmniej dwóch z 5 nowości.

Zanim jednak przejdziemy do gier, warto wiedzieć, że Microsoft potwierdził, że dołączenie EA Play do Xbox Game Pass Ultimate nastąpi w dniu premiery next genów, a zatem 10 listopada 2020 r.

Pierwszą grą która trafi do Xbox Game Pass w październiku będzie DOOM Eternal (88 na metacritic) – gra której w zasadzie nie trzeba przedstawiać – legenda FPS-ów powraca w najwyższej formie.

Tydzień później – 8 października – do Xbox Game Pass zawita Brutal Legend (82 na metacritic) – slasher w heavy metalowych klimatach, w którym w główną role wciela się Jack Black. Dla miłośników cięższych brzmień pozycja obowiązkowa.

Również 8 października do usługi dołączy jedna z lepszych symulacji wyścigów w historii – Forza Motorsport 7 (86 na metacritic) – w przeciwieństwie do bardziej zręcznościowej Forzy Horizon, ta gałąź serii zabiera nas na zamknięte, wiernie odwzorowane i autentyczne tory, gdzie będziemy mogli zasiąść za sterami ponad 700 równie wiernie odwzorowanych samochodów – miłośnicy motoryzacji nie mogą przejść obojętnie obok takiej okazji.

Tego samego dnia do Xbox Game Pass trafi niezależne Ikenfell, który pojawi się w usłudze w dniu swojej premiery. Jest to taktyczny turowy RPG, w którym wcielamy się w grupę studentów magii, którzy przemierzają swoją szkołę w poszukiwaniu skarbów, po drodze walcząc z bossami i potworami.

Posiadacze Xbox Game Pass w wersji na PC będą mogli dodatkowo od 1 października grać w Drake Hollow (78 na metacritic)


Copyright © 2023 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.