Padem o ścianę

Sierpień w Games with Gold

Paweł Jastrzębski

Sierpień za pasem, więc najwyższa pora ogłosić, jakie gry znajdą się w znanej i lubianej usłudze Games with Gold. Jak zapewne pamiętacie, od lipca zarówno na Xbox One jak i na Xbox 360 dostępnę są po dwie nowe gry. W sierpniu będą to:

Xbox One:

  1.  Metal Gear Solid V: Ground Zeroes: 1-31 sierpnia
  2. How to Survive: Storm Warning Edition: 16 sierpnia – 15 września

 Xbox 360:

  1. Metro 2033: 1-15 sierpnia
  2. Metro: Last Light: 16-31 sierpnia

Pierwszą grą dostepną na Xbox One będzie Metal Gear Solid V: Ground Zeroes (76 na metacritic) – wstęp do Metal Gear Solid V: Phantom Pain przez wielu nazywany pogardliwie „płatnym demo”. Niestety coś w tym jest, gdyż gra jest skandalicznie krótka. Moje wrażenia z obcowania z tym tytułem poznacie tutaj.

Druga część miesiąca (i połowa września) to z kolei How to Survive: Storm Warning Edition (71 na metacritic). Szczerze mówiąc nic nie wiem o tej grze, oprócz krótkiej informacji, że jest to modna ostanio gra o walce z zombiakami, połączona z survivalem i craftingiem broni i pancerza z lekko absurdalnym klimatem. U mnie ma od razu dużego plusa dzięki kanapowemu coopowi.

Xbox 360 otrzyma za to w sierpniu dwie rewelacyjne gry – Metro 2033 ( 77 na metacritic) i Metro Last Light (80 na metacritic) – niezwykle klimatyczne gry o prztrwaniu w moskiewskim metrze. Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji zagrać to koniecznie musice zagrać. Polecam przy okazji recenzje odświeżonych wersji na Xbox One (tutaj i tutaj)


Copyright © 2020 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.