Padem o ścianę

Sierpień w Games with Gold

Paweł Jastrzębski

Zbliża się powoli koniec lipca, więc warto poznać, jakie tytuły Microsoft wrzuci w sierpniu do usługi Games with Gold. A trzeba przyznać, że są to bardzo zacne tytuły.

Xbox One:

  1. Forza Horizon 2: 1-31 sierpnia
  2. For Honor: 16 sierpnia-15 września

Xbox 360:

  1. Dead Space 3: 1-15 sierpnia
  2. Epic Mickey 2: The Power of Two: 16 sierpnia-31 sierpnia

Początek miesiąca na Xbox One należeć będzie do jednej z lepszych gier o arcadowych wyścigach – Forza Horizon 2 (86 na metacritic). Tym razem festiwal Horizon zabierze nas do Francji, gdzie ścigać nam się przyjdzie na wybrzeżu Morza Śródziemnego. Idealna okazja by wbić się w klimat przed jesienną premierą Forza Horizon 4.

Od 16 sierpnia do ściągnięcia będzie For Honor (79 na metacritic) – jedno z nowszych IP od Ubisoftu rzuci nas w sam  środek sieciowych starć między Samurajami, Wikingami i Rycerzami. Pozycja obowiązkowa dla miłośników pojedynków na broń białą.

Na Xbox 360 pierwsza połowa miesiąca należeć będzie do Dead Space 3 (78 na metacritic) – ostatnia część przygód Isaaca Clarke’a, która porzuca trochę klimat survival horroru na rzecz akcji. Tym razem trafiamy na lodową planetę Tau Volantis, gdzie raz na zawsze planujemy pozbyć się zarazy nekromorfów.

Ostatnią dostępną w sierpniu grą będzie Epic Mickey 2: The Power of Two (59 na metacritic) – drga część trójwymiarowej ko przygodach Myszki Micky. Wraz z towarzyszącym nam królikiem Oswaldem, przemierzamy bajkowy świat, dzierżąc wpływające a rzeczywistość pędzel i rozpuszczalnik. Gra jest miksem platformówki i gry logicznej a jej niewątpliwym atutem jest możliwość gry w kooperacji.

Przypominam, że wszystkie gry z X360, działają na Xbox One w ramach wstecznej kompatybilności.


Copyright © 2020 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.