Padem o ścianę

Styczeń w Games with Gold

Paweł Jastrzębski

Tym razem relatywnie szybko Microsoft podał jakie gry zawitają w styczniu do Games with Gold. Może to moje subiektywne odczucie, ale jest to najlepsza oferta od dawna.

Xbox One:

  1. Styx: Shards of Darkness: 1 stycznia-31 stycznia
  2. Batman: The Telltale Series: 16 stycznia-15 lutego

Xbox 360:

  1. Tekken 6: 1-15 stycznia
  2. Lego Star Wars II: The Original Trilogy: 16-31 stycznia

Początek roku na Xbox One zacznie się od Styx: Shards of Darkness (72 na metacritic) – druga część skradankowej serii z pewnym goblinem w roli głównej. Tym razem tytułowy Styx odkryje spisek Elfów i Krasnoludów mający na celu zawiązanie sojuszu, którego celem jest zniszczenie rasy Goblinów. Zadaniem naszego bohatera będzie uratowanie swoich pobratymców przed zagładą, Będzie musiał także zajumać magiczne berło na zlecenie pewnej Pani Kapitan.

Od połowy stycznia do Games with Gold trafi Batman: The Telltale Series (67 na metacritic) – klasyczna przygodówka od Telltale, w której dla odmiany większy nacisk ma być położony na postać Bruce’a Wayne niż samego Batmana. Pozycja w każdym razie idealna dla łowców aczików.

Na Xbox 360 rok zacznie się Tekkenem 6 – czyli pozycja idealną dla wszystkich miłośników bijatyk.

Jeśli po seansie Rise of Skywalker mało Wam będzie Gwiezdnych Wojen, to idealna będzie dla Was ostatnia pozycja, jaka zawita do Games with Gold – Lego Star Wars II: The Original Trilogy (81 na metacritic) – czyli gra, która zabierze nas w klockową adaptację Oryginalnej Trylogii.

Przypominam, że wszystkie gry dostępne w Games with Gold na Xbox 360, hulają na Xbox One w ramach wstecznej kompatybilności.


Copyright © 2020 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.