Padem o ścianę

Styczeń w Games with Gold

Paweł Jastrzębski

Styczeń w Games with Gold zapowiada się dla odmiany bardzo ciekawie.

Dla Xbox One standardowo będzie dostępna jedna gra (bo ?przechodzącego? z grudnia Worms Battlegrounds nie liczę). Tym razem jest to D4: Dark Dreams Don?t Die ? przygodówka zaprojektowana specjalnie na Kinecta (choć da się grać również bez niego), w której wcielamy się w prywatnego detektywa, który próbuje rozwiązać zagadkę śmierci żony. Była ona przeceniona w listopadzie w ramach oferty tygodnia i pisałem wtedy, że z jej przetestowaniem poczekam na niższą cenę. No cóż ? niższa już nie będzie ;)

Pierwsza połowa stycznia na Xbox 360 należeć będzie do MX vs ATV Alive (63 na metacritic) ? jak nietrudno się domyśleć wyścigi motocrossowe. Jako, że nie jestem fanem gier wyścigowych ? odpuszczę nawet za darmo.

Druga połowa stycznia przyniesie jedną z moich ulubionych gier ? Wiedźmin 2: Zabójcy Królów (88 na metacritic). Moim zdaniem gra rewelacyjna w każdym calu. Jeśli tylko nie mieliście okazji w nią zagrać, to teraz naprawdę musicie ? nawet jak nie jesteście fanami gier RPG/prozy Sapkowskiego.


Copyright © 2020 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.