Padem o ścianę

Wrzesień w Games with Gold

Paweł Jastrzębski

Koniec sierpnia coraz bliżej, więc pora poznać jakie gry zawitają do usługi Games with Gold we wrześniu. Jedno trzeba przyznać – najlepszy miesiąc w historii usługi to zdecydowanie nie będzie.

Xbox One:      

  1. Prison Architect: Xbox One Edition – 1-30 września
  2. Livelock – 16 września-15 października

Xbox 360:

  1. LEGO Star Wars III: The Clone Wars – 1-15 września
  2. Sega Vintage Collection: Monster World – 16-30 września

Wrzesień na Xbox One zacznie się Prison Architect (75 na metacritic), czyli symulator więzienia. Jako jego dyrektor staniemy przed wyborem, czy być wujkiem dobra rada, czy raczej bezwzględnym dyktatorem.

Od 16 września do ściągnięcia będzie Livelock (77 na metacritic) – kooperacyjna strzelanka sci-fi z widokiem z góry.  Akcja gry osadzona jest w przyszłości, w której niemal całkowitą kontrolę nad planetą sprawuje frakcja tzw. Clusterów, wykorzystująca do swych celów maszyny obdarzone zdigitalizowaną świadomością ludzką. Wcielamy się w jednego z nielicznych wybrańców, który może zakończyć dominację maszyn i doprowadzić do odrodzenia się ludzkości.

Przez pierwszą połowę września na Xbox 360 do ściągnięcia będzie LEGO Star Wars III: The Clone Wars (75 na metacritic) – kolejna odsłona gwiezdnowojennych klocków Lego. Pozycja w sam raz dla młodszego gracza.

Ostatnią dostępną grą we wrześniu będzie Sega Vintage Collection: Monster World (72 na metacritic) – kolekcja klasycznych gier od Segi, na którą składają sięWonder Boy in Monster Land,,Wonder Boy in Monster World , Wonder Boy V: Monster World III iMonster World IV.

Przypominam, że wszystkie gry w usłudze Games with Gold z Xbox 360 działają na Xbox One w ramach wstecznej kompatybilności.


Copyright © 2019 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.