Padem o ścianę

Wrzesień w Games with Gold

Paweł Jastrzębski

Wrzesień w usłudze Games with Gold zapowiada się naprawdę solidnie.  W końcu dostaniemy do dyspozycji bardzo solidne tytuły na obie generacje.

Xbox One:

  1. Deer God: 1-30 września:
  2. Tomb Raider: Definitive Edition: 16 września – 15 października

Xbox 360:

  1.  Battlestations Pacific: 1-15 września
  2. Crysis 3: 16-30 września

Na Xbox One przez cały wrzesień dostępna będzie niezależna platformówka Deer God, w której wcielamy się w jelenia, który przemierza pikslelowy świat. Gra charakteryzuje się proceduralnie generowanymi światami i traktuje o filozoficznym aspekcie przemijania. Generalnie jest to typowa niszowa gra, która może zainteresować miłośników indyków.

Od 16 września dostępny będzie z kolei prawdziwy blockbuster – Tomb Raider: Definitive Edition (86 na metacritic) – odświeżona wersja najnowszych przygód Lary Croft – idealny sposób by przygotować się do zbliżającej się premiery Rise of the Tomb Raider. Polecam z całą odpowiedzialnością.

Oferta na Xbox 360 również wystartuje powoli, gdyż przez pierwszą połowę września dostaniemy tytuł z 2009 r. – Battlestation: Pacific (76 na metacritic) – strzelankę od Eidos, w której odgrywać będziemy wojnę na Pacyfiku w 1941 r., wcielając się zarówno w żołnierzy japońskich jak i amerykańskich. Co ciekawe w grze dostępnych będzie 100 statków powietrznych, wodnych i podwodnych, także miłośnicy latania i pływania będą zachwyceni.

Od 16 września ściągniecie za to hitowy Crysis 3 (76 na metacritic) – ostatnią część trylogii, która stała się prawdziwym graficznym benchmarkiem. W trzeciej części walczymy w zrujnowanym Nowym Jorku z inwazją kosmitów. Jest to dynamiczna i radosna rozwałka, więc powinna spodobać się wszystkim miłośnikom strzelania.

 


Copyright © 2020 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.