Padem o ścianę

Call of Duty Black Ops: Cold War – zapowiedź

Paweł Jastrzębski

Wczoraj wieczorem Activision w końcu postanowiło uciąć plotki i spekulacje i oficjalnie pokazać w akcji najnowszą odsłonę swojej flagowej serii – Panie i Panowie, przed Wami Call of Duty Black Ops: Cold War.

Akcja Call of Duty Black Ops: Cold War przeniesie nas do lat 80-tych i ma być bezpośrednią kontynuacją pierwszego Black Ops. Wcielimy się  w agenta, którego zadaniem będzie powstrzymanie sowieckiego szpiega Perseusza w zdestabilizowaniu delikatnej równowagi Zimnej Wojny. W naszej szlachetnej misji pomogą nam, znani z poprzednich części, sierżant Frank Woods, Alex Mason oraz agent specjalny Jason Hudson.

Premiera Call of Duty Black Ops: Cold War 13 listopada 2020 r. na Xbox One, Xbox Series X, PS4, PS5 i PC.

Call of Duty Black Ops: Cold War wyjdzie na wskazane wyżej platformy w kilku edycjach, z których dwie: Cross-Gen Bundle i Ultimate Edition (w wersji cyfrowej) będą zawierać darmowy upgrade do wersji na next geny. Kupując na Xbox One pudełkową wersję Edycji Standardowej, nie będzie możliwości ulepszenia jej do wersji na Xbox Series X, ale taka możliwość będzie, jeśli kupicie cyfrową wersję Edycji Standardowej (z tymże, że nie będzie to darmowe). – mocno to wszystko zagmatwane, ale widać tak musi być.


Copyright © 2022 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.