Padem o ścianę

Cyberpunk 2077 – pojazdy i moda

Paweł Jastrzębski

W Cyberpunk 2077 sporą rolę ma odegrać transport kołowy (i to bynajmniej nie zbiorowy) – to już nie Wiedźmin, w którym wzywało się konia i było pozamiatane. W najnowszej grze CD Projekt RED podstawowym środkiem transportu będzie samochód/motycykl. Najnowszy materiał z gry pokazuje szeroki wybór własnych kółek.

Samochody w grze dzielić się będą na 5 rodzajów – ekonomiczny, korporacyjny, ciężki, sportowy i supersamochody. Oprócz tego będziemy mogli zasiąść za sterami motocykli, przy projektowaniu których brała udział, założona przez Keanu Reevesa firma Arch Motocycle.  Każdy z pojazdów będzie różnić się nie tylko parametrami, ale także sposobem prowadzenia, a nawet dźwiękiem silnika.

W Night City nie chodzi jednak o to czym się rozbijasz po mieście, ale dodatkowo jaka jest Twoja stylówka. Bo niby wiadomo, że to nie szata zdobi człowieka, ale nie zmienia to faktu, że jak siódme dziecko stróża wyglądać nie można 😉

W Cyberpunk 2077 będą w sumie cztery rodzaje stylówek – kicz, entropizm, neomilitaryzm i neokicz. Każdy z tych stylów można przypisać do jednej z grup społecznych.

Przypominam, że ostatnio CD Projekt RED ogłosiło, że prace na Cyberpunk 2077 zostały już zakończone i nie nie zagraża premierze, którą zaplanowano na 19 listopada 2020 r.


Copyright © 2021 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.