Padem o ścianę

Cyberpunk 2077 z wersją pod Xbox Series X|S (AKTUALIZACJA)

Paweł Jastrzębski

CD Projekt Red zapowiedzieli na dzisiaj specjalny stream na Twitchu, na którym, według plotek, miała być ogłoszona data premiery next genowej łatki do Cyberpunk 2077. Chytry plan spalił jednak na panewce, gdyż w cyfrowym sklepie Xboxa Cyberpunk już figuruje jako gra zoptymalizowana pod Xbox Series X|S.

AKTUALIZACJA:

Zgodnie z plotką na streamie ogłoszono next genową łatką. Gracze będą mogli liczyć na wsparcie raytracingu, dynamicznej rozdzielczości 4K i wiele usprawnień graficznych. Zmianie ulegnie także drzewko umiejętności, co wymusi rozdzielenie perków od nowa, jeśli chcecie kontynuować grę. Next genowy gameplay możecie obejrzeć tutaj:

Jeszcze wczoraj duża część użytkowników Twittera raportowała o pojawieniu się znaczka „X|S” na miniaturce Cyberpunka w sklepie Xboxa. Szybki research na własnej konsoli potwierdził te doniesienia:

Także jeśli, podobnie jak ja, czekaliście od premiery na next genową łatkę, to polecam ściągnąć sobie grę na dysk i spokojnie oczekiwać na 16:00, kiedy CDP Red oficjalnie ogłosi łatkę i poda jej szczegóły.

 


Copyright © 2022 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.