Padem o ścianę

Cyberpunk 2077 – zwiastun premierowy

Paweł Jastrzębski

Już jutro swoją premierę ma jedna z bardziej oczekiwanych gier tego roku – Cyberpunk 2077. Po kilkukrotnym przekładaniu premiery wszystko wskazuje, że gra ujrzy światło dzienne bez dalszych opóźnień, w czym utwierdzić nas może wypuszczony zwiastun premierowy.

Jeśli jakim cudem ostatnie 7 lat spędziliście na Kamczatce bez dostępu do internetu, to dla porządku przypominam, że Cyberpunk 2077 to pierwszoosobowy RPG akcji od CD Projekt RED – twórców Wiedźmina. W grze wcielimy się w V – męskiego lub żeńskiego protagonistę wspinającego się powoli po drabince półświatka Night City – metropolii, w której toczy się akcja gry.

Ważnym elementem historii będzie postać Johny’ego Silverhanda – rockerboy, który co prawda zginął na wiele lat przed wydarzeniami opisywanymi w grze, ale jego zdigitalizowana świadomość została zapisana na chipie, w którego posiadanie weszliśmy.

Poniżej możecie obejrzeć zwiastun w angielskiej i polskiej wersji językowej.

Premiera Cyberpunk 2077 już jutro, 10 grudnia, na Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5, Stadii i PC. Gra na Xbox Series X ma korzystać z dobrodziejstw tej konsoli, ale na faktyczną łatkę optymalizującą grę do next genów, przyjdzie nam jeszcze poczekać.


Copyright © 2022 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.