Padem o ścianę

Czerwiec w Games with Gold

Paweł Jastrzębski

Wiemy już jakie gry zawitają w czerwcu do Games with Gold. Od dłuższego czasu ogłoszenie nowych tytułów w tej usłudze nie wzbudza większych emocji, a czerwcowa oferta nie zmieni tego stanu.

W czerwcu do Games with Gold trafią:

  1. The King’s Bird – 1-30 czerwca (Xbox One/Series X|S)
  2. Shadows: Awakening16 czerwca – 15 lipca (Xbox One/Series X|S)
  3. NeoGeo Battle Coliseum – 1-15 czerwca (Xbox 360/Xbox One/Series X|S)
  4. Injustice: Gods Among Us – 16-30 czerwca (Xbox 360/Xbox One/Series X|S)

Pierwszą dostępną na Xbox One/Series X|S grą będzie The King’s Bird  (71 na metacritic) – nastawiona na szybką rozgrywkę platformówka, w której wcielamy się w bohaterkę, która by odzyskać wolność, przemierza fantastyczną, zniewoloną przez tyrana, krainę.

Od połowy czerwca posiadacze Xbox One/Series X|S będą mogli zagrać w Shadows: Awakening (69 na metacritic) – kompletne wydanie RPG Shadows: Heretic Kingodms, zawierające podstawkę i dodatek. Fabuła gry przenosi nas do fantastycznej krainy, w której czterej członkowie tajnego stowarzyszenia Penta Nera, padli ofiarą morderstwa, a ich duszę zostały pochłonięte przez Pożeraczy. Wcielamy się właśnie w jednego z tych niemilców, którego zadaniem będzie skompletowanie drużyny herosów i powstrzymanie zagrożenia ze strony swoich pobratymców.

Przez pierwszą połowę czerwca, posiadacze Xbox 360/Xbox One/Series X|S będą mogli przypisać do konta NeoGeo Battle Coliseum (64 na metacritic) – tradycyjna bijatyka 2D, w której za bohaterów robią postacie znane z kultowych gier, m.in. King of Fighters, Fatal Fury, Samurai Showdown itp.

Ostatnią grą z czerwcowego zestawienia jest Injustice: Gods Among Us (81 na metacritic) – bijatyka od legendarnego Netherrealm Studios, w której bohaterami są postacie z komiksów DC. Historia toczy się wokół alternatywnej rzeczywistości, w której oszalały Superman próbuje przejąć władzę nad światem. W wyniku nieszczęśliwego wypadku bohaterowie z „naszej” rzeczywistości przenoszą się do tej alternatywnej i próbują powstrzymać Człowieka ze Stali.


Copyright © 2022 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.