Padem o ścianę

Darmowy Weekend w Rainbow Six Siege, Overwatch i NBA 2k18

Paweł Jastrzębski

Najbliższy weekend jawi się jak Gwiazdka dla miłośników darmowego grania. Będą podczas niego do ogrania za darmo aż trzy, bardzo dobre, gry.

Na pierwszy ogień pójdzie Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, który za darmo będzie do ogrania od jutra, 15 lutego, do 19 lutego. Klienta powinniście móc ściągnąć już teraz. Więc jeśli chcecie jutro po fajrancie od razu wskoczyć do gry, to możecie już teraz się przygotować. Dostępna będzie tradycyjnie cała zawartość gry, postępy przeniesiecie do pełnej gry, a ona sama znajduje się aktualnie na przecenie w ramach Deals with Gold.

Free Weeekend R6

Drugą darmową grą będzie NBA 2k18, które również będzie dostępne w dniach 15-18 lutego. Podobnie jak w przypadku Rainbow Six, również w NBA 2k18 dostępna będzie cała zawartość, postępy przeniesiecie do pełnej gry, a ona sama znajduje się aktualnie na przecenie w ramach Deals with Gold.

Z okazji startu nowego eventu w Overwatch – Roku Psa – darmowy weekend zawitał również do tej gry. Overwatch będzie dostępny za darmo w dniach 16-19 lutego, również przetestujecie całą zawartość gry, a także przeniesiecie postępy do pełnej wersji. Różnica pomiędzy Overwatch, a Rainbow Six i NBA 2k18 polega na tym, że Overwatch nie jest na wyprzedaży.


Copyright © 2021 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.