Padem o ścianę

Darmowy Weekend z Fallout 76, Castle Crashers i Terraria

Paweł Jastrzębski

Kolejny tydzień zmierza powoli do końca, więc tradycyjnie Microsoft udostępnia posiadaczom subskrypcji Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate kilka gier za darmo. Tym razem będziemy mogli wybierać spośród trzech gier.

Darmowe wersje gier dostępne są już teraz, a darmowy weekend potrwa do poniedziałkowego poranka. Tradycyjnie dostępne będą pełne wersje gier, a grę będzie można kontynuować po ewentualnym zakupie. Dodatkowo wszystkie te gry doczekały się sporej przeceny w cyfrowym sklepie Xboxa. Za darmo do ogrania będą:

Fallout 76: Wastelanders (49 na metacritic) – sieciowa wariacja postapokaliptycznego klasyka nie porwała może graczy i recenzentów, ale Bethesda stara się jakoś ten trend odwrócić, choć nie zawsze jej się to udaje (choćby za sprawą głośnego abonamentu), ale darmowy weekend może być dobrą okazją, by się przekonać, czy coś w temacie się ruszyło.

Terraria (83 na metacritic) – sanboxowa gra platformowa, która rozgrywką i designem budzi skojarzenia z Minecraftem. W grze gracz nie ma konkretnego celu, a jego jedynym zadaniem jest kształtowanie otaczającego go świata.

Castle Crashers Remastered (82 na metacritic) – zremasterowana edycja gry z Xbox Live Arcede, będącej wariacją na temat kultowego Golden Axe. Wcielamy się w niej w jednego z czterech rycerzy, którzy muszą obronić królestwo przez armią dowodzoną przez złego czarnoksiężnika.


Copyright © 2021 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.