Padem o ścianę

Darmowy weekend z The Crew 2 i Trailmakers

Paweł Jastrzębski

Na Mikołajkowy weekend, Microsoft przygotował dla nas dwie gry do ogrania za darmo, byśmy broń Boże nie nudzili się ani przez chwilę. Posiadacze konta Gold i Xbox Game Pass Ultimate będą mogli przez cały weekend ogrywać The Crew 2 i Trailmakers.

Darmowy weekend już trwa, i będzie aktywny do poniedziałkowego poranka. Tradycyjnie otrzymamy dostęp do pełnych wersji gier, a postęp przeniesiemy do pełnej gry, po ewentualnym zakupie. Obie gry doczekały się także obniżki w cyfrowym sklepie Xboxa.

The Crew 2 (69 na metacritic) nie trzeba przedstawiać – to wieloosobowa gra wyścigowa, z akcją umieszczoną w otwartym świecie. Tym razem oprócz samochodami i motocyklami, możemy także zasiąść za sterami samolotów i motorówek.

Trailmakers  z kolei, to gra wieloosobowa gra eksploracyjna, w której trafiamy na pustynie. Naszym celem jest zdobycie tytułu najlepszego odkrywcy, w czym mają nam pomóc własnoręcznie skonstruowane pojazdy. Gra jest dziełem pracowników byłego Press Play, które stało za świetnym Max: Curse of Brotherhood, więc jeśli podobała się Wam ta, gra, to i Trailmakers możecie dać szansę.


Copyright © 2021 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.