Padem o ścianę

DC Fandome – zwiastuny Suicide Squad: Kill The Justice League i Gotham Knights

Paweł Jastrzębski

Weekendowy DC Fandome przyniósł nie tylko zwiastuny filmowego Batmana czy Flasha, ale też trochę miodku dla graczy, w postaci trailerów Suicide Squad: Kill the Justice League i Gotham Knights.

Suicide Squad: Kill the Justice League będzie grą od Rocksteady, osadzoną w tym samym świecie co trylogia Batman Arkham…. Wcielimy się w niej w członków tytułowego Suicide Squad (Harley Quinn, Captain Boomerang, King Shark, Deadshot), których Amanda Waller wysyła do Metropolis, w którym szaleje Brainiac. Na miejscu okazuje się, że staniemy nie tylko na przeciw Brainiaca, ale także kontrolowanego przez niego Supermana.

Premiera Suicide Squad: Kill the Justice League w 2022 r., na Xbox Series X|S, PS5 i PC.

Gotham Knights  to z kolei gra od Warner Bros. Montreal (twórców Batman: Arkham Origins).  Zawiązaniem fabuły będzie śmierć Bruce’a Wayne’a, który wysyła do pozostałych członków Bat-Rodziny (Nightwing, Batgirl, Robin, Red Hood) wiadomość, w której przekazuje niejako Gotham w opiekę młodszemu pokoleniu. Głównym przeciwnikiem w młodego Team Batman ma być Trybunał Sów. Gra pierwotnie miała się ukazać na Xbox Series X|S, PS5 i PC w 2021 r., ale jej premiera została przeniesiona na 2022.


Copyright © 2022 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.