Padem o ścianę

Dishonored 2 z demem

Paweł Jastrzębski

Dziwna moda ostatnio nastała – kiedyś z wersją demonstracyjną danej gry zapoznać się można było przed premierą gry – teraz otrzymujemy ją kilka miesięcy po. Tak bowiem będzie z Dishonored 2, które wersję próbną otrzyma już 6 kwietnia.

Jak poinformowali przedstawiciele Bethesdy na oficjalnym blogu firmy wersja próbna zadebiutuje 6 kwietnia na  Xbox One, PS4 i PC i pozwoli rozegrać trzy pierwsze misję wątku głównego, zarówno jako Corvo jak i Cesarzowa Emily. Mało tego – po zakończeniu przygody z demkiem, będziemy mogli przenieść postępy do pełnej wersji gry, po ewentualnym zakupie.

W Dishonored 2 wcielimy się w znanego z poprzedniej części Corvo oraz w jego podopieczną – cesarzową Emily. Fabularnie gra umieszczona jest 15 lat po wydarzeniach znanych z poprzedniej części gry. Na tronie cesarskim zasiada  Emily, jednak w wyniku zamachu musi się ewakuować do pobliskiej Karnaki, skąd będzie próbowała pozbawić władzy uzurpatorki Delilah.

Na początku każdej misji będziemy mogli zdecydować, czy chcemy się wcielić w Corvo czy w Emily. Zmiana nie będzie jednak wyłącznie kosmetyczna – każdy bohater ma inny zestaw umiejętności i styl gry.


Copyright © 2021 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.