Padem o ścianę

Druga transza październikowych nowości w Xbox Game Pass

Paweł Jastrzębski

Wiemy już jakie gry dołączą do Xbox Game Pass w drugiej październikowej transzy tytułów. W sumie do oferty dołączy 8 nowych pozycji z czego 5 z nich dostępnych będzie w konsolowej wersji abonamentu.

Pierwszą nową grą, którą będziemy mogli na konsolach w ramach abonamentu Xbox Game Pass będzie Katana Zero (83 na metacritic) – gra, która od kilku miesięcy jest dostępna na Swichu, PS4 i PC trafia w końcu na Xbox One i będzie dostępna w subskrypcji w dniu swojej premiery (15 października). Dynamiczna gra akcji utrzymana w stylistyce pixelart i klimacie lat 80-tych, opowiadająca o wojowniku, który przemierza mroczne miasto w poszukiwaniu zemsty. Gra będzie do ogrania w ramach abonamentu na konsolach, PC i urządzeniach z Androidem.

Również od jutra do posiadacze Xbox Game Pass będą mogli ograć Tales of Vesperia: Definitive Edition (80 na metacritic) – odświeżona wersja jRPG wydanego pierwotnie w 2008 r. Akcja gry przenosi nas do fantastycznego świata Terca Lumireis, w którym jako przywódca grupy śmiałków Yuri Lowell, próbujemy powstrzymać koniec świata. Gra będzie do ogrania w ramach abonamentu na konsolach i PC .

21 października, w dniu swojej premiery, do Xbox Game Pass dołączy ScourgeBringer – dwuwymiarowa platformówka z elementami roquelike, której akcja przenosi nas na, zniszczoną przez tajemniczą bestię, Ziemię. Wcielamy się w niej w wojowniczkę Kyhre, która przemierza nieznane terenu w poszukiwaniu prawdy o przeszłości i wskazówek na przyszłość. Gra będzie do ogrania w ramach abonamentu wyłącznie na konsolach.

22 października do usługi zawita Cricket 19 (73 na metacritic) – czyli symulacyjne spojrzenie na najnudniejszy sport świata, przy którym zasnąć mogą ludzie cierpiący na chroniczną bezsenność. Jeśli jednak jakimś cudem jesteście fanami tego sportu, to pozycja w sam raz dla Was. Gra będzie do ogrania w ramach abonamentu wyłącznie na konsolach.

Ostatnią grą, która zawita do Xbox Game Pass w październiku będzie Supraland, który pojawi się w usłudze w dniu swojej premiery – 22 października. Pierwszoosobowa gra przygodowa, w której wcielamy się w plastelinowego ludzika przemierzającego ogród w poszukiwaniu przygód. Gra będzie do ogrania w ramach abonamentu wyłącznie na konsolach.

Oprócz ww. gier do PeCetowej wersji abonamentu dołączą w październiku:

  1. Age of Empires III: Definitive Edition – 15 października
  2. Heave Ho – 15 października
  3. The Swords of Ditto: Mormo’s Curse – 15 października

 


Copyright © 2021 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.