Padem o ścianę

Fifa 17 oficjalnie zapowiedziana

Paweł Jastrzębski

Stare przysłowie mówi, że pewne są tylko: śmierć i podatki. Współczesny przemysł rozrywkowy do tej listy dodał jeszcze jedną stałą – premiera kolejnej odsłony gry sportowej na jesieni. Nie inaczej będzie w tym roku (ręka w górę kto jest zaskoczony takim rozwiązaniem) i premiera Fifa 17 została oficjalnie ogłoszona na dzień 29 września 2016 r.

Potwierdziły się plotki sprzed ostatnich kilku tygodni – EA ogłosiło, że Fifa 17 będzie hulała na flagowym silniku firmy – Frostbite (ale tylko na nowej generacji). Oznacza to, że EA Sports porzuca w sumie średnio udany pomysł z autorskim silnikiem Ignite.

O samej grze wiadomo niewiele – z większych nowości, to po 4 odsłonach EA zdecydowało się odpuścić Leo Messiemu i umieścić na okładce innego gracza – póki co na ambasadorów marki wyrastają James Rodriguez z Realu Madryt, Anthony Martial z Manchesteru United, Eden Hazard z Chelsea Londyn oraz Marco Reus z Borussii Dortmund.

Miłośnicy wszelkiego rodzaju „masakracji” będą na pewno zadowoleni, że Szpaku ponownie wcieli się w komentatora polskiej edycji – towarzyszyć mu będzie podobnie jak przed rokiem Jacek Laskowski. Nie zabraknie również reprezentacji Polski i rodzimej ekstraklasy (mam nadzieje, że tym razem nie wykastrowanej)

FIFA 17 dostępna będzie w dwóch edycjach:standardowej oraz  deluxe, która zawierać będzie:

  1. 40 dużych złotych paczek Premium FIFA Ultimate Team (2 tygodniowo przez 20 tygodni),
  2. piłkarza z drużyny tygodnia FUT wypożyczonego na 3 mecze (do 2 piłkarzy tygodniowo przez 20 tygodni),
  3. Hazard, Martial, Reus lub Rodriguez wypożyczoni na 8 meczów w trybie FUT,
  4. specjalne stroje FUT przygotowane przez projektantów i wykonawców utworów dostępnych na ścieżce dźwiękowej FIFA.

Więcej informacji EA wyjawi na EA Play, które odbędzie się 12 czerwca o godz. 22:00 czasu polskiego.


Copyright © 2021 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.