Padem o ścianę

Fifa 22, Shadowrun, Naraka i Far Cry 5 w Xbox Game Pass

Paweł Jastrzębski

Wiemy już jakie gry trafią do Xbox Game Pass do końca czerwca – na konsolę trafią 4 nowy gry, a dodatkowo posiadacze Xbox Game Pass w wersji na PC otrzymają Total War: Three Kingdoms.

Już dzisiaj posiadacze Xbox Game Pass dostaną Shadowrun Trilogy, który trafi do usługi w dniu swojej premiery. Zestaw trzech gier:  Shadowrun: Returns (2013), Shadowrun: Dragonfall DE (2014) i Shadowrun: Hong kong (2015) będzie dostępny na konsolach i w Xbox Cloud Gaming.

Również dzisiaj do usługi trafia Total War Three Kingdoms (85 na metacritic) – dwunasta odsłona gier strategicznych, która tym razem zabierze nas do starożytnych Chin, konkretnie do roku 190 ne. kiedy kraj targany był wewnętrznymi konfliktami.

23 czerwca do usługi trafi Fifa 22, która będzie dostępna na konsolach i PC w ramach EA Play (a więc wyłącznie dla posiadaczy Xbox Game Pass Ultimate).

Również 23 czerwca w Xbox Game Pass pojawi się Naraka: Bladepoint (71 na metacritic w wersji na PC), która pojawi się w usłudze w dniu konsolowej premiery. Gra jest sieciową grą akcji z widokiem z trzeciej osoby, w której jako jeden z 60 graczy na mapie będziemy walczyć o zwycięstwo. Gra przypomina trochę w założeniach For Honor, ale oferuje zdecydowanie większą mobilność i szybkość. Gra będzie dostępna na konsolach, Xbox Cloud Gaming i PC.

Ostatnią grą dostępną w tym rzucie Xbox Game Pass jest Far Cry 5 (82 na metacritic) – piąta odsłona serii zabierze nas  do hrabstwa Hope w stanie Montana. Głównym antagonistą gry będzie Joseph Seed ze swoim kultem „Dzień Sądu”. W grze wcielimy się z szeryfa, który zostaje wysłany z  misją aresztowania przywódcy kultystów. Gra będzie dostępna od 1 lipca na konsolach, Xbox Cloud Gaming i PC.


Copyright © 2022 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.