Padem o ścianę

Gears 5 – Operation 8

Paweł Jastrzębski

Już 3 sierpnia The Coalition wypuści 8 aktualizację Gears 5 (według obecnie obowiązującego planu – ostatnią), która na początek wprowadzi 2 nowe postacie, jedną nową mapę, nowe Tour of Duty i garść nowych achievementów.

Każda ze stron konfliktu otrzyma jednego nowego bohatera – po stronie COG będzie to Bernie Mataki – weteranka Pendulum War, a prywatnie dziewczyna Victora Hoffmana. Po stronie Roju będzie to Ketor Vrol -przepełniony nienawiścią kapłan, który za punkt honoru postawić sobie zniszczenie ludzkości.

Pierwszy rzut 8 Operacji wprowadzi także jedną nową mapę – Ritual, która umiejscowiona jest w sercu wyspy Galangi.

Oprócz nowych postaci i mapy aktualizacja wprowadzi także nowe achievementy, wśród których wyróżnia się Seriously 5.0 Chapter 2 (150GS), która wymaga 50 resetów, ukończenie kampanii na Inconceivable, wymasterowanie wszystkich 32 Uli w Ucieczce, przejście wszystkich map w Hordzie w trybie klasycznym i Frenzy i wbicie 20 levelu wszystkim klasami w PvE. Srogo wygląda także aczik Total Annihilation (70GS), który wymaga zadania 400,000,000 obrażeń w Hordzie lub Ucieczce. W sumie dodano 17 nowych aczików wartych 500GS.

Operation 8 powinien zadebiutować 3 sierpnia, ale już teraz możecie podejrzeć zwiastun:


Copyright © 2022 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.