Padem o ścianę

Gearsmas w Gears of War 4

Paweł Jastrzębski

The Coalition kontynuuje coroczną tradycję i w tym roku również wystartował ze świątecznym eventem – ponownie zatem możemy zanurzyć się w święcie Gearsmas.

Świąteczny event startuje dzisiaj i potrwa do 4 stycznia. Każdego dnia The Coalition przygotowało specjalny bonus. Dzisiaj są to skórki  The Sweater Lancer i Snowflake Boomshot – żeby je otrzymać wystarczy odpalić dzisiaj Gears of War 4. Bonusy zmieniają się codziennie więc warto śledzić na bieżąco np. twittera Gears of War, lub po prostu logować się pro forma codziennie 😉

Przez cały okres Gearsmas w grze pojawi się specjalna wersja Hordy  – The Jingle Juvies – w której nasz oddział zmierzy się w 25 falach z przebranymi za renifery Młodzikami. Dodatkową trudnością ma być osłabienie fortyfikacji i zdrowia. Nagrodą za trzykrotne ukończenie wszystkich 25 fal ma być 5 kart, zawierających losową zawartość ze skórkami Midnight Omen do naszych broni. Jest to więc dobra okazja, by powalczyć o aczika Better Than Bacon.

Dla miłośników rywalizacyjnego multiplayera przygotowano weekendowy tryb Brothers to the End z bonusem do XP,  który potrwa do poniedziałku Zastąpi go wtedy Snowball Fight – drużynowa walka na śnieżki wystrzeliwane z granatników.  Gracze, którzy zaliczą w nim 100 zabójstw zostaną nagrodzeni dwoma skorkami do Granatnika.

Nie zabraknie także nowych kart do personalizacji – znajdą się one w kosztujących 400 lub 2000 kredytów Gearsmas 2018 pack.


Copyright © 2021 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.