Padem o ścianę

Gwint – beta opóźniona

Paweł Jastrzębski

Jak zapewne wiecie na targach E3 CD Projekt Red zaprezentowali samodzielną wersję wiedźmińskiego Gwinta, który zadebiutować miał w przyszłym roku,a beta testy miały wystartować na Xbox One we wrześniu. Niestety otrzymaliśmy smutną wiadomość, że beta testy Gwint: Wiedźmińska Gra Karciana opóźni się o ponad miesiąc.

Na oficjalnym facebookowym profilu Gwinta pojawiła się następująca wiadomość:

Drodzy Gracze,

Podczas targów E3 ogłosiliśmy, że zamknięta beta GWINTA: Wiedźmińskiej Gry Karcianej rozpocznie się we wrześniu. Niestety, ale potrzebujemy nieco więcej czasu, zanim oddamy grę w Wasze ręce. Szansę na zrobienie pierwszego wrażenia ma się przecież tylko jedną, a stworzenie dobrej gry liczy się dla nas bardziej niż sztywne trzymanie się terminów. Mówiąc wprost: nim wystartujemy, chcemy mieć pewność, że wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Nowy termin rozpoczęcia zamkniętej bety to 25 października. Przepraszamy, że musicie czekać nieco dłużej.

Z wyrazami szacunku,
Zespół GWINTA

Także niestety będzie trzeba się uzbroić w cierpliwość. Pozostaje mieć tylko nadzieję, że Redzi wykorzystają dodatkowy czas na przygotowanie tytuły, który wyrwie nas z kapci.

Przypominam, że Gwint: Wiedźmińska Gra Karciana będzie grą darmową, z mikropłatnościami. Zadebiutuje na Xbox One, PC i PS4 w przyszłym roku, przy czym ma to być kolejny tytuł w który zagrają ze sobą posiadacze różnych sprzętów – potwierdzono póki co możliwość wspólnego grania Xbox-PC – infrastruktura pod dołączenie PS-owców jest już gotowa, a Redzi czekają tylko na zielone światło od Sony.


Copyright © 2021 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.