Padem o ścianę

Kolejne nowości w Xbox Game Pass

Paweł Jastrzębski

Wiemy już jakie gry trafią do Xbox Game Pass w drugiej lutowej transzy tytułów. Zadowoleni powinni być zwłaszcza fani motoryzacji, bo dla nich przygotowano dwie całkiem ciekawe pozycje.

Jako pierwsze do Xbox Game Pass dołączy Pillars of Eternity 2: Deadfire – Ultimate Edition (76 na metacritic) – kompletna edycja jednego z najlepszych od lat RPGów z rzutem izometrycznym. Akcja gry kontynuuje historię z pierwszej części – tym razem nasz protagonista musi zmierzyć się z bogiem Eaothasem, który zniszczył jego wieżę, a jego samego niemalże zabił.

Gra dostępną będzie w ramach Xbox Game Pass od 18 lutego, na konsolach i urządzeniach z Androidem.

Tego samego dnia do Xbox Game Pass dołączy Wreckfest (83 na metacritic) – wyścigowa gra, w której mniej liczy się dojechanie do mety na pierwszym miejscu, a bardziej dojechanie w ogóle 😉 Do naszej dyspozycji oddano realistyczny tryb zniszczeń, który przetestujemy zarówno w rozgrywce singlowej jak i wieloosobowej.

Gra dostępną będzie w ramach Xbox Game Pass  na konsolach, PC i urządzeniach z Androidem.

Kilka dni później – 23 lutego – do Xbox Game Pass dołączy Killer Queen Black (76 na metacritic) – dwuwymiarowa platformówka z widokiem z boku, w której wcielamy się w robale rywalizujące o różne przedmioty umieszczone na mapie.

Gra dostępną będzie w ramach Xbox Game Pass od 18 lutego, na konsolach i urządzeniach z Androidem.

Dwa dni później do subskrypcji dołączy jeszcze całkiem świeży Dirt 5 (83 na metacritic) – zręcznościowe wyścigi od Codemasters, które skupiają się na rajdowej kategorii ścigałek. W grze do naszej dyspozycji oddano sporo licencjonowanych samochodów, które możemy zabrać na przejażdżkę po fikcyjnych trasach zlokalizowanych na całym świecie. W grze oprócz trybu kariery i klasycznych szybkich wyścigów, możemy także ścigać się w maksymalnie 12 osób po sieci.

Gra dostępną będzie w ramach Xbox Game Pass  na konsolach, PC i urządzeniach z Androidem.

Również 25 lutego do Xbox Game Pass dołączy Elite Dangerous (80 na metacritic) – kosmiczny symulator, którego akcja toczy się w dalekiej przyszłości. Gra jest typowym sandboxem, tyle, że osadzonym w przestrzeni kosmicznej. Do naszej dyspozycji oddano mały statek i ograniczone zasoby gotówki, które muszą nam wystarczyć do podbicia galaktyki.

Gra dostępną będzie w ramach Xbox Game Pass  wyłącznie na konsolach.

Oprócz tych tytułów do PeCetowej wersji abonamentu dołączą:

  1. Code Vein – 18 lutego
  2. Superhot: Mind Control Delete – 25 lutego

Copyright © 2021 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.